Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik korszak a...

Szerintetek melyik korszak a legszebb egy ember eleteben?

Figyelt kérdés

Gyerekkor 3-14

Tinedzserkor 14-20

Fiatal felnott 20-25

Felnott 25-40

Kozepkor 40-55(60)

Vagy az idoskor 60-


Melyik es miert?


2018. nov. 3. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

En is 30 vagyok es most erzem magam a legjobban. Vegre tul az iskolakon minden olyan kotelezettsegen amin nem valtoztathattam. Most azt dolgozom amit szeretek, annyit keresek amennyibol baromi jol elek es en vagyok A Felnőtt! Allati jo erzes ilyen szabadnak lenni.

Mas szempontok szerint a gyerekkor is hianyzik. Attol fugg hogy mit vizsgalunk tulajdonkeppen eddigi egesz eletem allati jo volt. Ha most meghalnek is azt mondanam hogy szerencses voltam vilag eletemben, jo helyre szulettem es mindig jol alakultak a dolgaim. Remelem ez a tendencia folytatodik! ;D

2018. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetem, 20-23 éves korom között.

Büfészak volt és máig ennek iszom a levét adatrögzítőként.


De abban az időszakban sokat sportoltam, önkénteskedtem (pl állatotthonban is, kutyák között), otthon laktam, így egy rakat pénzt félretettem és a hobbimhoz tudtam drága eszközt vásárolni.

Kipróbáltam új dolgokat, utat szerveztem Bécsbe, két napot voltunk ott barátokkal.

Túráztam, kirándultam.

Nem utolsó sorban ismerkedtem, sok randim volt és életem első és eddig egyetlen komoly kapcsolata is egyetem alatt kezdődött.


Mindemellett 4-5-ös tanuló voltam.



Tehát kimaxoltam ezt a 3,5 évet.



Mire betöltöttem a 24-et, addigra nagyon kemény dolgon voltam túl, amit senkinek se kívánok.



A felnőttkor számomra eddig emészthetetlenül nehéz.

Munka, tanulás, belerázódni a felnőtt dolgokba stb.



Másodikként az ovit mondanám.

Csak akkor még nagyon bennem voltak az Anyámtól babakoromban szerzett traumák. Pl nem értettem a szeretet, nem éreztem mások szeretetét, sőt... Szerintem én se szerettem. Elvoltam a magam által kreált világomban.


Egyébként az ovikort mondanám, játék, álmodozás. Bár a maguk szintjén ez se gondtalan ám! ;)

2018. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekkorom összehasonlíthatatlanul jobb volt azzal szemben, ami eddig utána jött. (Most 23 éves vagyok). Viszont ismerek olyan velem egykorút, akinek szörnyű gyerekkora volt- a családi körülményeknek köszönhetően és mostanra kezd egyenesbe jönni az élete. Egyetértek egy előttem szólóval, mindenkinek az az életszakasz a legszebb, amikor a legboldogabb, legjobban érzi magát a bőrében. Remélem, lesz még lehetőségem megtapasztalni ezt.
2018. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Inkább a középkorban (40-60 évesek) a nőknél, de van, aki a felnőttben 25-40.
2018. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

17 vagyok, de vágyom már arra, hogy külön menjek, saját magam legyek.

Az egész gyerekkoromtól mostanáig sem találtam meg magam, rengeteg rossz volt, sosem voltam igazán boldog gyerek, a tinikorról ne is beszéljünk egy káosz az életem jelenleg, se barátok, se család, nincs akivel megbeszélhetném a dolgaimat.

Ha egyedül élnék saját lakásban és csak a munkára kellene figyelnem, akkor tarthatnék kisállatot és otthon biliárdozhatnék és sakkozhatnék magammal szabadidőmben:)

2018. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen felnőtt.
2018. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, de várom már a tinédzserkort.
2019. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Riki miller ***** válasza:
A középkórban meg van mindened elértél mindent
2019. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!