Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A piszkálók/bunkók miért csak...

Gghh32 kérdése:

A piszkálók/bunkók miért csak a barátaik mellet kémények?

Figyelt kérdés
Már régóta figyelem ezeket a szekálókat mint célpont és azt vettem észre hogy leginkább hármas bandába kemények ketten ritkán egyedül meg olyan csendes lesz mint ha csak magamat látnám más testben
2018. nov. 4. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egymás előtt akarnak menőnek tűnni.
2018. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fosik, hogy ha egyedül van akkor visszanyal a fagyi.
2018. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egymás előtt fitogtatják hierachikus pozíciójukat.

A primitív pr0likra jellemző,akik semmilyen normális intelligenciával nem rendelkeznek,és képtelenek a rendes emberi viselkedésre.

2018. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már előttem leírták de csatlakozom! Pontosan így van. Be van sz.rva :DDD de a rajos haveroknak muszáj valamit villantani, hát kössünk bele a gyengébbe, aki egyedül van. És persze aki nem szólt hozzánk egy rossz szót sem.
2018. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet unatkoznak és egymás szórakoztatása miatt basztatnak ... nem azért, hogy veled tudassák, hogy mi a baj veled, szóval értelmetlen lenne nekik téged basztatniuk egyedül...
2018. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Egyik haverom tudom, hogy egy bunkó paraszt szemét ember, de velem normális. De tudom róla, hogy ő egyedül akár 3 embernek is be mer szólni, még ha azok nagyobbak is nála, ha azok bármi olyat csinálnak, ami neki nem tetszik. Sőt, pont amikor velem van, kontroll alatt tartja magát, amikor egyedül van, akkor van igazán elemében.
2018. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak kutyák, akik csak a kerítés mögött "erősek". Van hasonlóság e közt...
2018. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!