Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szegeden mindenkinek vannak...

Szegeden mindenkinek vannak barátaik?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, de ahogyan látom, a városban mindenkinek vannak és nincs lehetőségem ismerkedni :(
2018. febr. 2. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden mindenkinek vannak barátai, a mai nap alkalmas arra is, hogy az ország nyugati-délnyugati részén élők is szórványosan barátságot tudjanak kötni. A Nógrád megye környéki térségben ma veszekedésekre számíthatunk, a Dél-keleti részen kiegyensúlyozottak maradnak a kapcsolatok. A napi közepes barátság-ingadozás igen magas lesz a sokéves átlaghoz viszonyítva.


Mégis mi alapján lehet azt mondani, hogy egy adott helyen "mindenkinek" van barátja!? Vagy azt, hogy neked meg nem lehetne!? Szeged elég nagy város, biztos vagyok benne, hogy ha kimozdulsz, bárkihez odamehetnél ismerkedni, és nem fognak elhajtani téged.

2018. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag jók a csajok nagyon, nekem is le kéne mennem ismerkedni jó képű vagyok de itt Pesten csak a mammon számít.
2018. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra jóval kisebb az esély, mint a lottó ötösre.
2018. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista vagy akkor ajánlom, az olyan közösségeket ahol lehet, akár eljársz valamilyen sportra, valamilyen önkéntes helyre (ESN, Amigos). Ha érdekel a számítógépes világ ott a Barcraft és a Lvl up. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Suli keretein belül is csomó lehetőség van, tesi órák, vagy egyéb általánosan művelő tárgyak. Bár korosztály nélkül nehéz tippeket adni.


Ott az egyetemi könyvtár is.


Azért ne várd, hogy valaki az utcán oda menjen, hogy szia leszünk-e barátok. :D

2018. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok és vannak barátaim szóval igen mindenkinek van. Fogalmam sincs, hogy ez a kettő miért függ össze és , hogy ezt minek írtam le.
2018. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!