Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátom cigány?

Szerintetek a barátom cigány?

Figyelt kérdés
Az anyja vezetékneve az hogy Lakatos és ugyebár a Lakatos az egy cigány név és eléggé látszódik is az anyján hogy cigány szóval eléggé olyan barnás bőrű van neki bajsza is... van kint egy kép róla ahol a kifőzdében eszik de azt még mai napig se tudtam mire vélni na mindegy viszont a barátom akivel beszélek mindig nem látszik cigánynak viszont még csak 15 éves volt egy pár olyan játék amiben csapatban kellett játszani például minecraft és volt egy közös telkünk amiben mindenkinek volt saját ládája és ő az enyémhez is hozzá volt adva viszont kivett pár dolgot belőle amit letagadott pedig csak ő tudta kivenni neki volt hozzá jogosultsága.. szóval a kérdés adott a barátom cigány?

2018. nov. 18. 17:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen megy a piros. :)
2018. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez cigány és sérti a kérdés, illetve a válaszolók, akkor ezekszerint ez sem a normális cigányok közül van (aminek valljuk be elég csekély a száma) hanem ez is lop, csal, hazudik. Nem meglepő. Undorító.
2018. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerencsére mi, magyarok olyan becsületbajnokok vagyunk, beadjuk az adónkat a közösbe, bármilyen magas is, mert mi is elvárjuk másoktól, hogy adózzanak, ez a természetes. Mi nem várjuk meg a kölcsön visszafizetésével az első figyelmeztetést, óramű pontossággal törlesztünk, hiszen jól élünk, gyermekeink nem nélkülöznek. Jó, én amúgy tényleg ilyen balfß vagyok, épp ezért tűnik fel, mennyien képesek szemrebbenés nélkül "hazahordani a munkát", "csinálni egy kis borravalót", meg ki tudja még, hány csoda megfejtés a csalásra és a lopásra. Persze attól még nagyon jól áll mindegyiknek a cigányokra mutogatni ujjal, végtére is elég rutinos és kiszámíthatatlan konkurencia, meg fordított helyzetben ő is fújna, ahha!
2018. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
75%
Ezek olyan bugyuta kérdések....Ha az anyja cigány, de a fia nem, akkor nyílván keveredett a családban magyar is...
2018. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Jóóóó, ne keverjük a magyarok munkamorálját, életvitelét és a dolgokhoz való hozzáállását a cigányokéval!


Engem még magyar alkalmazott sosem lopott meg. Ellenben a roma származásúak még a wc papírt is elvitték a wc-ből. Aztán nekik állt feljebb, amikor ki lettek vágva. Azóta nem is alkalmazok ilyen embereket.

2018. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi :)
2018. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
#15 ez nagyon buta általánosítás, elég sok cigány is tud úgy lopni, hogy soha ne jöjjön rá senki, elég ha befogadja a többség, és ugyanúgy nem buktatják le, ahogy egymást se.
2018. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell általánosítani, vannak rossz és jó emberek!

Békés, Boldog Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

2018. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%

"volt már megkérdeztem tőle amiért megharagudott elég sokszor"


Igen, cigány!

2018. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%

2 hónapja történt a közvetlen cigány munkatársam meglopott. A kollégáim lopáson tettenérték, és próbálták visszatartani,de elmenekült a helyszínről.

Az esetet jelentettem a gyárigazgatónak, HR-nek.

A HR. mindenkit kihallgatott és a következő döntést hozta.

" Egy bizonyos munkaeszköz elvándorlása a cég területén természetes jelenség."


Mivel én nem tudtam kellően vigyázzni a rám bízott felszerelésre a fizetésemből levontak 42.000 Ft.-ot.


Azóta nem mentem be dolgozni! Rendőrségi feljelentést tettem, továbbá a céget feljelentettem a munkaügyi bíróságon.


Várom az ügy végét.

2018. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!