Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretem a...

Miért van az, hogy szeretem a gyerekeket és jó a közelükben lenni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és imádom a gyerekeket, de semmilyen szexualitás szempontja nem játszik közre. Azaz normális szemmel nézek rájuk és jó velük beszélgetni. Ennek mi lehet az oka, mert ha meglátok az utcán egy például 13 vagy 14 éves fiút akkor belém jön egy nagyon furcsa érzés és ezt szeretném még tudni, hogy mi lehet, illetve mit kellene ezzel csinálnom?

2018. nov. 18. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Lehet hogy csak hiányzik a gyerekkorod. Nekem például a tinikorom hiányzik és ha tiniket látok az utcán akkor mindig elszomorodok hogy én már nem vagyok az, ők meg igen, és hogy akkor mennyire nem tudtam kiélni azt amiről pont annak az életkornak kellett volna szólnia. Vagy nem tudom.


Nemsokára jön a sok pedózós, pedig egyértelmű hogy szó sincs ilyenről az esetedben.

2018. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Ja am 22 L vagyok
2018. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 User-Agent ***** válasza:
34%
Azonos értelmi szinten vagytok?
2018. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mello: Ezen már el gondolkodtam én is és lehet, hogy a rossz családi körülményeim miatt hiányzik a gyermek korom... Hiába jön a sok pedo üzenet aki ezt nem tudja át élni az írhat bármit a körülményeket senki se tudja senkiről se...



User-Agent: Megszeretnélek kérni arra, hogy az én kérdésem alá ne tegyél fel kérdéseket nekem ha nem szeretnél válaszolni akkor nem kell... Köszönöm

2018. nov. 18. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

"...ha meglátok az utcán egy például 13 vagy 14 éves fiút akkor belém jön egy nagyon furcsa érzés..."

Erre azért nagyon nehéz azt mondani, hogy teljesen normális. Még akkor is, ha nincsenek elfolytott szexuális vágyaid a tudatalattidban. Engem például semmiféle furcsa érzés nem szokott elönteni, egyik korosztályt illetően sem. Vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus egyének. Ennyi. Gondolom, te sem azért kérded, hogy mit kellene ezzel csinálnod, mert úgy gondolod, hogy ez így oké. Vagyis változtatni akarsz rajta. De miért is? Hisz' épp te írtad, hogy szeretsz a közelükben lenni...

2018. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 User-Agent ***** válasza:
47%

De én csak kérdeztem, hogy megbizonyosodjak valamiről, mielőtt válaszolnék. Olyan ártatlanul, mint egy kisgyerek szokott a kocsmában.

"Ezen már el gondolkodtam én is és lehet, hogy a rossz családi körülményeim miatt hiányzik a gyermek korom..."

Ha már tudod a választ minek kérdezel???

"Hiába jön a sok pedo üzenet aki ezt nem tudja át élni az írhat bármit a körülményeket senki se tudja senkiről se..."

Persze, hogy nem tudják, mert semmit sem magyaráztál el, csakhogy nem vagy pedo. Olyan, mintha megkérdezném mikor fog szülni a macskád. Nem is ismerjük, nem tudunk róla semmit.

2018. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Pedig ez teljesen normális. Felelősséget érzel a nálad fiatalabb emberekért. Ahogy van anyai ösztön ugyanúgy van apai is, és ez nem csak a saját utódok hozhatják ki az emberből. Ahogy legtöbb ember és állat is védelmező szerepbe kerül mikor kölyökkutyákat kiscicákat meg miegymásokat lát, és jó érzéssel tölti el őket, ugyanúgy működik embergyerekeknél is. Valamikor ezek elég normális dolgoknak számítottak, védeni az elesetteket, a gyengébbeket, stb, nem kellett hozzá lovaggá üttetni vagy szentté avatni magát senkinek, így volt ez rendjén, ez volt az elfogadott. Talán még most is van ahol így használják hogy "a mi gyerekeink" egy focicsapatban vagy iskolában, mert tényleg úgy is van, hogy a szomszéd gyerekre is ráhúzod a sapkát ha nincs ott az anyja, meg a vadidegen kölyöknek is veszel vizet ha kifutkározták magukat a 30 fokban nyáron. Nem kellene ezzel semmit csinálnod, ne fogadj be kóbor gyerekeket és ne etesd őket, akkor minden rendben lesz.
2018. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől én fogalmazok rosszul... Amit szeretnék megtudni az annyi, hogy miért érdekelnek a gyerekek, miért van az hogy nem is ismerem őket de érzek valamit feléjük/irántuk?
2018. nov. 18. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Én ugyanígy vagyok mint Te, kérdező! Én nem tulajdonítok ennek különösebb okot egyszerűen csak szeretem a gyerekeket és ennyi. Vannak akiknek természeténél fogva nagyobb az anyai/apai ösztöne. Nekem pl lehet azért nagyobb az anyai ösztönöm mert sosem volt igazán anyám.
2018. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%

Apai ösztön, vagy hiányzik a gyerekkorod. Esetleg nem szeretnél majd gyereket? Vagy nem akartál régebben kistestvért?

Én 16/F vagyok és én is szeretem a gyerekeket, de igazából nem tudom megmondani, hogy miért.

2018. nov. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!