Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amire rendszer...

Van olyan dolog amire rendszeresen költöd a pénzt de utólag sajnálod hogy költöttél rá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
figurák
2018. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Egészségtelen kaják. Régebben pizza, mert olcsó volt, mostanában Meki, Böri, kávé, energiaital, kóla. Mind olyan amire kár költeni. Vagy alkohol, teljesen totálisan felesleges, még csak jól sem érzem tőle magam.


Vagy vettem drága szemöveget, 3-szor vittem vissza, lencsét cseréltek, minden bajom volt vele, torzított, fájt tőle a szemem. Előtte negyed annyiba került és évekig jó volt.


Biciklit is vettem közel 200 ezerért, de alig használom ki, és több nyűg van vele mint a régi olcsó teszkóssal. Utóbbi évben szinte alig használtam. Ennek fő oka, hogy városban utálok bringázni, a természet pedig messze van kocsi nélkül és át kell hozzá tekerni a városon. Inkább a gyalog túrázásra kaptam rá.


De kezdek így lenni a Hungaroringi eseményekkel. Akadnak uncsi versenyek, vagy csak úgy vagyok, hogy Kamion versenyt láttam eleget és nem mutat igazán újat. Viszont ez nálunk szinte az egyetlen családi program ezért szeretem is.


Albérlet. Rettentően sajnálom rá, hiszen egy szar kis lyuk félszobáért fizetek idegeneknek, de hát sok más választásom nincsen sajnos.

2018. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
A politikusokra. Mindig sajnálom hogy annyit költök rájuk. Csak az a baj hogy ezt nem én döntöm el.
2018. nov. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Ruhákra. Igaz, olcsón veszem őket turkálóban, viszont nem igazán van rájuk szükségem, mert így is sok van.
2018. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kaja. Szeretek jokag enni, koltok ra, aztan meg sajnalom, mert csak hizok tole :D

Ruhara sokat koltok, de azt vegulis nem banom, mert jol esik felvenni, es azt mar megtanultam, hogy olyat vegyek, amit hordani is fogok.

Sminkcuccnal futok meg mindig bele, hogy impulzivan vasarolok, aztan nem is hasznalom el, aztan sajnalom, mikor egy ev mulva kidobom (amit nem hasznalok ket honapig, ha nem romlando, akkor inkabb elajandekozom kolleganak/baratnak).

2018. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Könyvek, illatgyertyák, fürdőbombák. Nem tudok leállni.
2018. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Cigi...
2019. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Drága kaják, bet365, tippmix, kurv*k :)))
2019. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen az egészségtelen kajára.
2019. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Könyvek esetében, de ritkán. Seggfejek miatti pluszkiadás erősen indololt esetben. Végül is, ha azt kapom ami jól jön akkor nem. Egyébként nem jellemző, e téren leszoktam az ipmpulzivitásról.
febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!