Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy több évig tartó depresszió...

Egy több évig tartó depresszió után szerétnék újra tájékozott, naprakész lenni, de nagyon sok az új informació. Ti hogyan tájékozódtok, maradtok naprakészek?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha tudnátok tanácsot adni abban, hogy hol kedjem el és hogy ne vesszek el az informació rengetegben. Nektek van valami jól bevált rutinotok?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 27. 06:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az Index címoldalát áttekerem naponta, az egész világon történő eseményekről és trendekről pedig a 9gag-en nagyon szórakoztató formában lehet értesüni.
2018. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11: Nagyon szepen koszonom a valaszod. Vegre egy hasznos valasz! A 9gaget ismerem, de nem gondoltam volna, hogy ott is. Majd kicsit jobban szetnezek rajta! :)
2018. nov. 27. 16:48
 13/21 anonim ***** válasza:

Hát elsősorban viccoldal, de minden jelentősebb eseményről kerülnek ki komoly posztok (meg természetesen szatírikusak is), van rá külön kategória "Timely" néven. Így a búslakodós hajlamra is jó és tájékozódásra is :)

Azért is jó, mert kommentek formájában jól ki lehet tárgyalni az eseményeket és meg lehet tudni minden oldalról az emberek véleményét, nem úgy, mint a hírportálokon. Annyi, hogy angolul kell tudni hozzá, de amúgy meglepően sokan vagyunk magyarok az oldalon.

2018. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a dolognak és igazad volt! Pontosan erre volt szükségem! Hálam örökké üldözni fog érte!
2018. nov. 27. 22:28
 15/21 anonim ***** válasza:

hatkor bekapcsolom a tv-t ekkor folyamatosan kapcsolgatok a tv2 rtl és az atv nap híre műsorok között, este végigolvasom az indexet ez minimum 1 óra, utána borsot, a rendőrség honlapján megnézem hányan haltak meg előző nap közlekedési balesetekben


és ez csak a közélet nincsenek benne a kifejezetten engem érdeklő hírek

2018. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15: Sajnos nekem tv, rádió nem opció. De így akkor te elég képbe lehet a dolgokkal. :)
2018. nov. 28. 06:58
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, hasonló cipőben jártam, 4 évnyi súlyos depresszió után. Szerencsére ma már kezelnek, hál' istennek. Sok-sok kitartást és boldogságot neked!

A hírportálokat és a híradót egy ideje hanyagolom, mert tele van nagyon borzalmas és negatív dolgokkal. Ha esetleg rossz kedved van, vagy érdekességeket szeretnél olvasni akkor tudom ajánlani a Liked oldalát:) Sok témában írnak, én főleg a vicces/aranyos dolgokat szoktam nézegetni.

2018. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Inkább készülj a karácsonyra🙌😍
2018. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

nem értem azokat az embereket, akik nem tájékozódnak a világ dolgairól, hiszen ezek mindenkit érintenek.

Mindenesetre én több hírportált is átnézek naponta, pl. munkába menet a bkv-n. ami érdekel, elolvasom, de a lényeg, hogy a fő címeket elolvassam, hogy legyen valami halvány fogalmam legalább, hogy mi történik.

Napközben is néha ránézek, ha van egy kis időm. Nem viszem túlzásba, de azért naprakész vagyok.

A barátom nagyon tájékozott külpolitikában, még tőle szoktam emészthetőbb formában hallani a fontosabb híreket.

2018. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

# 17: Gratulálok a gyógyulásodhoz és köszönöm szépen a tippet, valóban jó kis oldal, ilyeneket is szívesen várok! :)

#18: Aranyos vagy. :)

#19: Nálad a pont. Én is ugyanígy gondolom! Én sem értem azokat, akik nem akarnak tudni a körülöttük történő eseményekről.

2018. nov. 30. 05:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!