Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy több évig tartó depresszió...

Egy több évig tartó depresszió után szerétnék újra tájékozott, naprakész lenni, de nagyon sok az új informació. Ti hogyan tájékozódtok, maradtok naprakészek?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha tudnátok tanácsot adni abban, hogy hol kedjem el és hogy ne vesszek el az informació rengetegben. Nektek van valami jól bevált rutinotok?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 27. 06:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

19-20.


Az első válaszoló vagyok. Nem arról van szó, hogy ne akarnék tudni a világról, de egyszerűen mindegyik hírportál arra játszik, hogy valammi miatt nagyon aggódnom kell, emiatt pedig szorongok. Ráadásul igénytelenül bulvárosak, nem objekítvak, kiegyensúlyozottak, teljeskörűek.


Amióta van netem, azaz bő tíz éve napi szinten fogyasztottam a híroldalakat, mostanra elég lett belőle.

2018. nov. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!