Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szerintem megvetendő...

Csak én szerintem megvetendő dolog a jómód, a gazdagság és a drága dolgok vásárlása?

Figyelt kérdés
Szerintem alapból bérplafont kéne bevezetni olyan nettó 400 ezer körül,bár lehetne ezt lejjebb is szorítani

2018. nov. 28. 14:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Akkora hülyeségeket beszélsz, hogy hihetetlen! Az én nagyapám kétdiplomás mérnökember volt, mellesleg árva. A második világháború elején született, szerinted őt mégis ki a kutyafüle támogatta? Mégis el tudta érni, amit akart. Tudod mit csinált? Dolgozott és küzdött érte, nem pedig picsogott, mint te!

Csináld meg azt a szrt akkor levelezőn, ha azt akarod, aztán kínlódj vele 120K-ért akkor, de ne itt verd a nyálad, hogy senki se tette a sgged alá. Sok mindenki másnak sem, mégis megoldja, aki akarja, csak nem kell életképtelennek lenni.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen, szokták mondani...

2018. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Levelezőre nem mehetek b+
2018. nov. 30. 14:26
 33/45 A kérdező kommentje:
Csak az mehet levelezőre aki már olyan területen dolgozik
2018. nov. 30. 14:26
 34/45 A kérdező kommentje:
Eladósodnék mint a szar.Vissza se tudnám fizetni a diákhitelt 120 ezres fizetésből.120 ezer arra elég hogy ne haljak éhen,nem hogy hitelt törlesszek belőle.Saját lakás kocsi meg így soha nem lesz,ha még hitelt is törlesszek.Akkor lenne érdemes ez is,ha keresnél vele legalább 3-400 nettót,de minimálbérből nem lehet hitelt törleszteni
2018. nov. 30. 14:28
 35/45 anonim ***** válasza:

33

HAZUGSÁG.


Neked egyetlenbajod van: az, hogy rohadt egy tohonya disznó vagy. És nulla áldozatvállalással akarnál jól élni. Mivel azonban ez nem megy, kitaláltad mellé ezt az ócska rizsát.

2018. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Le van írva az egyetem oldalán hogy nem lehet levelezöre menni,csak annak aki már ezen a területen dolgozik.Nem én találtam ki.
2018. nov. 30. 14:31
 37/45 A kérdező kommentje:

“ És nulla áldozatvállalással akarnál jól élni”


Pont hogy egy jól fizető szakot akarok otthagyni egy olyanért,ami alig fizetne többet a minimálbérért.Egész életemben csóró leszek,ha arra a szakra megyek,mégis oda akarok menni.Nem tudom miért beszélsz te arról hogy jól akarok élni áldozatvállalás nélkül

2018. nov. 30. 14:33
 38/45 anonim ***** válasza:
55%

KAMU vagy.

Csak a kifogások mennek,hihetetlen komolyan.

Mondjuk végezd el ezt az egyetemet,elmész melózni és estin vagy levelezőn meg a másikat tolod.

TÁDÁM,jó nehéz mi???

Te csak egy lusta,tohonya,tipikus ,,magyar" vagy,plusz azt se tudod mit beszélsz.

Múltkor azt írtad nem kell semmi,csak meg akarsz élni,és ha magas fizut kapnál odaadnád,most meg saját kocsi is kell.

Skizo-e vagy?

Jól van Balázs,kicsit erőltesd meg magad,most név nélkül írtál de lebuktál akkor is.

2018. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakma az, ami egyetem után is 120000-et fizet, miközben a borsodi vagy szabolcsi gyári munkások is 140-150-et keresnek 8 órában.

Ha nincs elég pénz, akkor elmész maszekolni, úgysem kell neked a jó élet, dolgozzál csak egész nap.

2018. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

#28

Nem érted...A kérdésnek nem az a lényege hogy én levelezőre megyek vagy sem.

Hanem hogy azon a szakon miért fizetnek ilyen szarul.Ha jól fizetnének,lenne értelme oda mennem és vehetnék fel hitelt az albérletre,amit vissza tudnék fizetni.

De mivel 120 ezerből nem fogok megélni,itt kellett maradnom elvégezni egy jól fizető szakot,ami nem érdkel

2018. nov. 30. 16:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!