Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szerintem megvetendő...

Csak én szerintem megvetendő dolog a jómód, a gazdagság és a drága dolgok vásárlása?

Figyelt kérdés
Szerintem alapból bérplafont kéne bevezetni olyan nettó 400 ezer körül,bár lehetne ezt lejjebb is szorítani

2018. nov. 28. 14:27
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Amúgy meg leírtam már,hogy NINCS LEVELEZŐ csak az jelentkezhet levelezőre,aki már evben dolgozik és onnan iskolázzák be.Mem tudom miért olyan nehéz ezt felfogni
2018. nov. 30. 16:19
 42/45 anonim ***** válasza:
Kollégium? Lehetetlen? A szociálisan rászorulók részére kedvezményes a kollégium díja. Ennek nem jártál utána? Ezenkívül létezik Bursa Hungarica nevű ösztöndíj, a lakóhelyed szerinti települési önkormnyzatnál érdeklődj! Éppen a rossz anyagi hátterű diákok részére vannak ezek kitalálva.
2018. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
63%
Hát én a Porsche Carrerámat nem passzolnám a kedvedért.
2018. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
400 alatt? Viccelsz? Te már csak dacból is utálod ezeket a dolgokat, mert neked nem adatik meg, ezért a többi is kapja be? Köszi szépen! Szerencsére nem te döntöd el hogy éljek... szerencsére.
2018. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Az irigység mindenesetre nem pozitív tulajdonság, és még mindig jobb, hogy valaki vesz egy drága táskát, cserébe empatikus, mint az a csóringer (már elnézést) aki irigységből kezd utálni ok nélkül másokat...

Foggalmad sincs hogy pl én mennyi mindenről mondtam le, és mennyit dolgoztam güriztem azért, hogy ott tartsak ma ahol.... szerény véleményem szerint, az átlag ember baromi jól elkényelmesedve, nulla stresszel végzi a munkáját és szabadidejében másokat kritizál... te is ezekközé tartozol? Mert akkor ugrod meg a komfort zónád, és meglást a plusz befektetésért megjön a jutalom... kérdés az akarod e... de ha nem akarod, légyszíves ne bíráskodj más felett, hogy az miért teszi, mert én sem basztatlak azért, hogy dolgozz többet, hétvégén is, éjszakába nyúlóan. Valamit valamiért. De elhiszem, hogy a facebookos posztjaimból nálam is csak azt látják hogy élvezem az életet.... de szerintem halál evidens hogy nem az éjszakázást posztoljuk ki, vagy amikor épp baromi nehéz.

2018. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!