Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szerintem megvetendő...

Csak én szerintem megvetendő dolog a jómód, a gazdagság és a drága dolgok vásárlása?

Figyelt kérdés
Szerintem alapból bérplafont kéne bevezetni olyan nettó 400 ezer körül,bár lehetne ezt lejjebb is szorítani

2018. nov. 28. 14:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
78%

Igen,csak nem meséltél milyen diplomások.

Várjál kitalálom,BME,ELTE,ÓE mind villamosmérnök meg mérnökinfó vagy proginfó,ugye?

JA NEM.

Mit tanulsz?

Piacképes szakmát kellene,és nem 110e kapnál.

Ennyi,csak ugye ehhez nem csak bulikázni kell hanem kemény mérnöki szakra menni.

2018. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Nem bulizok,extrém introvertált vgyok,nincsenek barátaim se,soha az életben nem voltam még buliban.

Gazdasági egyetemre járok

2018. nov. 28. 16:12
 13/45 anonim ***** válasza:
65%

Na de milyen szak?Mert ha turizmus,szálloda,idegenforgalom az = szabadbölcsész színvonalban.

Pénzügy-számvitel,gazdasági matekos,gazdasági elemző na ezek okésak.

2018. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Gazdálkodási és menedzsment Foszk-ra járok jelenleg.


Itt arról volt szó,hogy mit tanulok,hanem hogy undorító ez a társadalmi szakadék

2018. nov. 28. 16:23
 15/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem undorító tegyél érte és jobb lesz neked.

Pont ez a baj,ezzel a szakkal egy jó erős fenék törlést csinálhatsz.


Inkább fejleszd magad,tanulj és huzz el dolgozni suli mellett ahogy én is tettem meg sokan.

2018. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Mi a baj ezzel a szakkal?
2018. nov. 28. 16:40
 17/45 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a pénz.Nem akarom hogy jobb legyen.Azt akarok hogy másoknak ne legyen szar.

Ha felajánlanának valami magas fizetést,el sem fogadnám.Egy hithű kommunista így gondolkodik.

2018. nov. 28. 16:42
 18/45 anonim ***** válasza:
69%

Konkrétan minden tanítanak de semmit.

Tájékozódj a neten,komolyan nem értem ezt a mai fiatalságot semmi fifikáltság nincs bennük.

Ember gondolj bele mit tanítanak ezen a szakon?

Egy kicsit ebből egy kicsit abból de semmit se normálisan.

Büfészak ez is.

Pénzügy,számvitel,gazdasági matematikus ezek a jók,alkalmazott közgáz.


Komolyan szak választás előtt elmennék karriertanácsadóhoz meg állásportálokat böngésznék tájékozófnék,nem csak választok egyet.

2018. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
45%

AZ nem undorító, hogy egyesek lusták? Nem csak abban van különbség, hogy ki mennyit keres, rengeteg más dologban is különbség van.

Egyesek udvara rettentően szemetes rendetlen, lusták csengőt felszerelni, még postaládájuk sincs. A házszámot nem írják ki. Engem ez jobban zavar, mert ezekhez a dolgokhoz csak egy kis akarat kellene.

2018. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy érdekes kérdés. És akkor téged ki fizetne? A szocializmusban nem voltak nagy jövedelemkülönbségek és cserébe nem is tudtál semmit venni. Ez a két dolog összefügg. Miután nem tutak pénzt költeni, ezért felesleges volt árukat készíteni és mivel nem volt szükség javakra, ezért nem tudtak érte fizetni sem:) A gazdagok, akik kockáztatnak a pénz érdekében és az ebből szerzett pénzből tudnak pl téged fizetni. Ha nem lennének gazdagok, akkor mindenki szegény lenne.:) De nem is tudnál semmit venni.
2018. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!