Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnek ennyire Maghen...

Mit szeretnek ennyire Maghen Markelben?

Figyelt kérdés

Engem sose nagyon érdekelt a királyi csálad,tudtam hogy vannak...ennyi.De amiotta Meghan Markle bekerült a királyi családba egyre jobban dobta ki a híreket az esküvöröl,1-2 el is olvastam de azután már rengeteget kaptam!És tudjátok hogy mit vettem észre?Ami után az esküvö be fejezödöt egy két hónapra rá egyre mocskosabb pletykák kezdtek el keringeni róla:a titkárnője(vagy ki a fenéje) fél év után felmondot,Harry és Vilmos valamikor miatta ugrottak ősze és még folytathatnám,és persze még ott van Meghan családja akik elég sok mindent mondanak róla és nem csak hogy milyen jó meg okos,nos én a családja paáartját fogom!Végül is ők ismerik jobban és nem valami pletyka lap...Amúgy Harry is elég ostoba volt hogy egy közel 40 éves nőt vesz feleségül aki még Katalinnál is idösebb,elvált mert a régi férje se birta elviselni és mielött valaki oda írná hogy koszos rasszista vagyok csak hogy tudja a bőrszinável semmi bajom!Na,meg persze Meghan Hollywoodból jött nem neki való a királyi család,inkább kotródna haza Amerikába a kis Harryével együtt ha tényleg ennyire szeretik egymást.És még ott van anya mielött bárki megmondaná hogy a családjából az anyja vele van,nos én úgy tartom hogy Doria(Meghan anyja) csak a rivaldafényért van ott és a pénzért!Na meg most ott van az új trónörökös és most a gyerekre hívatkozva el mennek és vesznek egy másik házat ahol az bosszantót fel a legjobban hogy azt írta a cikk hogy saját pénzböl fogják azt majd meg venni,aha,persze vagy inkább az adófizetök pénzéböl!Én személy szerint úgy láttok hogy Harry és Meg majd 3-4 év múlva elfognak válni,szerintetek miért vált el a mások férje tőle???



Ui.:Ha,valaki megkérdezné hogy nincs jobb dolgom,annak mondanám hogy nincs mivel gipszben van a lábam és most még fel sem tudok kelni és hogyha valaki ki akarja írni a véleményét(negatívat vagy pozitivat) annak üzenem hogy kulturáltan tegye!=)))



#Meghan Markle #királyi család.
2018. dec. 2. 07:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Üdv a jövőből :-)

Jelenleg a kérdező áll nyerésre :)

2021. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nektek meg mi az isten bajotok van? Nem mindegy nektek h a királyi családba ki-kivel házasodik? Meg h Meghan kicsapongó... Nem is ismered, és nagy valószínűséggel nem is fogod. 😒 Szánalmas...
2021. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!