Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság vagy sem?

Szerintetek bunkóság vagy sem?

Figyelt kérdés

Én hajnalban utazom elég sokat, 7 előtt érek be a munkahelyemre. Általában úgy szállok, hogy mindig legyen ülőhelyem és nem nagyon szoktam foglalkozni a nyugdíjasokkal.

Ez ok amiért így nézem, mert ő ráér, ne hajnalban akarjon botorkálni, ráér később menni, igaz kevés is van ilyenkor, de nem is adnám át a helyemet.

A terhes, vagy törött lábú (vagy bármi ilyen) ugyanúgy átadnám, de nyugdíjasnak aki ráérne 7 után menni a dolgára, annak nem szívesen.


Érdekel ki hogyan vélekedik erről.


2018. dec. 14. 22:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10:

hiperaktív vagyok, ritkán vagyok fáradt, de kicsit több, mint 1 órát megyek reggel tömegközlekedéssel és ezért ülök inkább


nem volt még ebből gond, meg nem sok a nyugidíjas, csak maga a szemlélettel kapcsolatos vélemények érdekeltek, hogy ki mit gondol erről :)

2018. dec. 15. 21:23
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

szard le

senki nem lesz se tiszteletreméltó, se jóságos, pusztán azért, mert már 74 éves

2018. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!