Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezzem magam rosszul?

Érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Ráírtam ma volt osztálytársamra, hogy a párom megkérte a kezem. Vártam, mit ir vissza, mert meg akartam hívni ag esküvőre, hogy jóban voltunk, erre olyat kapok, hogy én csak azért írtam rá, mert hencegni szerettem volna az ő élete nem ilyen fényes, de mindene megvan, köszi, hogy érdekel. Egyből felment bennem a pumpa, mondtam hogy akkor mégse hívlak meg az esküvőre. 😑És, hogy a belőled áradó negativizmus az, ami nem visz előrébb, mert "nem fenékig tejfel" az élete. De mondom, ha ezt gondolod, akkor nem kell ismerősöknek se lennünk. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert régen jó barátnők voltunk, és mióta újra ismerősök vagyunk, csak egyszer írtam rá, akkor is a munkahelye felől érdeklődtem. Nem vagyunk öri barik már, nem tudom, most azt várta, hogy havi 1x siratom vele az életet? Más ilyenkor gratulál és örömmel eljön (mint egy másik osztálytársunk) őrá meg nem találok szavakat. Most tényleg én vagyok a rossz?

Én csak egy lagziba akartam hívni, de olyan rosszul esett.


2018. dec. 20. 22:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm igazából igen, én is erre gondoltam, hogy elmondom neki, hogy megkérték a kezem, épp online volt, gondoltam visszaír úgyis legalább egy sziá-t és akkor írom neki, hogy szeretnélek meghívni, mert régen barátnők voltunk erre ezt kapom: Szia, örülök a boldogságodnak viszont, ha visszanézed az eddigi beszélgetéseinket, mindig akkor írtál rám, ha hencegni szerettél volna valamivel (a munkahelykeresésben való segítséggel?) és az én életem nem fenékig tejfel, de megvan mindenem. Kösz, hogy érdekel. És én erre mondtam, hogy abszolút nem dicsekvésnek szántam, kb 2 percre rá akartam írni, hogy majd bulizunk egy jót az esküvőn, mert várom őt is (mivel régen barátnők voltunk nem hivatalos stílusban írtam), de ezek után azt mondtam neki, hogy ilyen hozzáállással mégsem hívlak meg. Ez olyan, mintha élőben találkoznánk szia, mi újság? Szia, esküvőm lesz közben félbeszakít, mondja, hogy neki milyen szar az élete ja amúgy csak meg akartalak hívni..
2018. dec. 21. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!