Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy azokat a...

Hogy lehet az, hogy azokat a nőket én nem tartom szépnek, akiket a legtöbb ember igen?

Figyelt kérdés

Pl. vannak a tipikus orosz modell kinézetű, babaarcú lányok, vagy a koreai/japán csajok (gondolom el tudjátok mindkét típust képzelni), akikért sokan odavannak. Én meg valamiért nem tartom őket szépnek.


Viszont a "semmilyen" (átlagos) arcú lányokra simán azt mondom, hogy gyönyörű, más pedig nem igazán. Hogy ne legyen félreértés, ilyen adottságúakra gondolok:


[link]


[link]


[link]



Hetero lány vagyok egyébként, de nem hiszem, hogy számítana valamit (és nem, nem vagyok irigy).


2019. jan. 9. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy pont ettől ilyen kifordult és torzult a világunk.


Hogy kifejezetten szép nőkre, férfiakra mondják, hogy "ez az átlag" aztán a világ 90%-a meg rosszul érzi magát a hamis ideálkép miatt.

2019. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Más az igényed, a felfogásod. Amúgy a mutatott képek valóban átlagosak.
2019. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metionin ***** válasza:
91%
Mert mást látsz szépnek, ennyi. Én a linkelt nők mellett is elmennék az utcán, pl. a középsőnek szép az arcberendezése de amúgy színtelenek. Nekem nincs ilyen szép ember-ideálom, akkor veszem észre és csodálom meg az embereket (nemtől függetlenül) ha látok rajtuk valami érdekeset. nem kell hogy az egész ember húdeszép legyen, elég ha szép a bőrszíne, a szeme, a haja, a mozdulatai. Van pár ilyen klasszikus szépség dolog, mint a nagy mellek, nagy telt száj, férfiaknál a nagy izom, szőr, na engem pl. az taszít.
2019. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!