Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért sírnak...

Az emberek miért sírnak folyton, hogy csórók?

Figyelt kérdés

Nem akarok megbántani senkit, és tudom, hogy sok szegény ember van, de nem róluk/ellenük irányul a kérdés.


Nos sokan sipítoznak, hogy nincs pénzük, miközben én ezeket tapasztalom.:


- Az utak tele kocsival, többnyire német prémiummal és SUV-val.

- Parkolni lehetetlen, mert szintén mindenhol ott vannak az emberek.

- Jegyek pár nap alatt elkelnek.

- A szórakozóhelyek, éttermek, fesztiválok, strandok és plázák tele.

- Taknyos kölykök Ájfossal. Májkelkocsal.

- Márkás ruhák és cipők minden felé.

- A Bp.-i Rolex óraboltban várólista van!!!

- Bentley és Ferrari szalon is van.

- A jobb prostikhoz is időpont kell.



2019. jan. 9. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van.
2019. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a felső kategóriához hasonlítják magukat, miközben átlag feletti életvitelt folytatnak.
2019. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagybatyamek gazdagok, 3 auto all az udvaron koztuk a legujabb fajta suzuki es terepjaro ami ugye nem kis penz. Mindenfele balokba es draga ettermekbe jarnak, draga ruhakban stb. Erre folyamatosan ha lemegyunk naluk vagy epp ok jonnek csak azt hallgatjuk hogy mennyire nincs penzuk. Persze a hazuk akar egy palota, es a sajat vallalkozas nagyon tejel nekik. Mi atlagosan elunk es megsem nyavogunk nekik plane hogy nem kellene. Nem is ertem egyebkent kerdezo igazad van. De a logikajat en sem latom
2019. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is így láttam. Voltunk otthon karácsonykor meg nyáron is. Van pénz.
2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És azok sírnak, akiket felsoroltál?
2019. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert mindig a gazdagabbhoz hasonlítják magukat és soha nem tanulják meg értékelni azt, amijük van.


12 éve az volt a menő a kamaszok között, akinek volt egy nyomógombos, fekete-fehér kijelzős Siemens mobilja és tudott rá sms-ben venni mono csengőhangokat 80 ft + áfáért.


Ma egy átlag 12 éves gyerek már a 3. okostelefonját használja el, van fb, insta, müzikeli, twitter, és minden egyéb fiókja, Hiro-t meg HalottPénzt hallgat, van az iPhone mellett tabletje, számítógépe, Xbox-a, saját TV-je, saját szobája, korlátlan internete, és emellett felháborodik, ha egy hétre csak 10.000 forint zsebpénzt kap a szüleitől és nem 20-at.


Azért nincs pénzük az embereknek, mert ahogy a kezükbe kerül, már költik is el. Valóban nehéz úgy megtakarítani bármennyit, hogy ész nélkül költekeznek. Pláne, hogy a drága holmik felét hitelre veszik... hopp hitelre egy autó, hopp hitelre egy lakás, hopp hitelre egy full HD TV, és utána már hiába nem vesznek semmit, mégis minden hónap elején vonja le a bank a fele fizetésüket, és nem a villanyszámlára...

2019. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező :D
2019. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb budapest de itt is eleg szakadt embert latni, ettol fuggetlenul valoban meg akiknek rendes eletkorulmenyei vannak azok is allandoan panaszkodnak (legalabb is egy jelentos reszuk), illetve csomo olyan embert latok aki a kulsosegekre rengeteget kolt feleslegesen mikozben otthon alig van mit enni.
2019. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor hazalátogatunk, mi is azt tapasztaljuk, hogy nincs olyan nagy nyomor mint amennyire megy a sírás. Néha jó magam is csodálkozom.
2019. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert könyebb másokat okolni.


2. Nem fejlesztik magukat. Nem növelik a piaciértéküket.


3. Rosszul kezelik a pénzüket.


Pl.: Nem érti meg valaki, hogy mért nem vehet egy 5 milliós új autót úgy, hogy csak 300 ezer nettót kap. Azaz nem érti mért rossz befektetés 17 havi jövedelmét egy olyan dologra költeni ami 5 éven belül elveszti az értéke 60%át, plusz költségekkel jár a fenntartása. ... Így soha sem lesz pénze.

2019. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!