Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet kitiltani a...

Miért nem lehet kitiltani a gyerekeket bizonyos éttermekből?

Figyelt kérdés
Ma bartnőmet az ebédszünetében elvittem az egyik kedvenc éttermébe mivel őt előléptették én pedig most fejeztem be egy nagyobb projektet. Minden nagyon jol ment megkaptuk azt az asztalt ahol elsőnek ülltünk mikor ott voltunk, gyújtottak nekünk gyertyát és még a nap is felragyogott.(Mint valami B vonalas romantikus filmben.) 5 perc után jött meg egy 4 fős család akik hoztak egy kb 7 éves lányt és egy 2 évest. rendelés után 5 percel már azt kellett hallgatnom, hogy a lány folyton hangosan kérdezgeti az anyukáját "MIkor lesz kaja? ANYAAAAA éhes vagyok. ANyaaaaa" hiába szolt rá az anyjukája nem hagyta abba mikor az apja eréjesebben rászólt akkor a lányka beadta a hisztihercegnőt és hallgatni kellett, hogy visít. Erre elkezdett bőgni a kis gyerek is. Akkor hívtam oda pincért, hogy ha lehetne akkor csináljon már velük valamit vagy sztornózza a rendelésünket. Sajnos nem sikerült semmit tenni szóval tovább álltunk és elmentünk egy másik helyre.

2019. jan. 18. 14:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek én is. Iszonyat idegesít engem is, hogy néhány idióta szülő nem képes megnevelni rendesen a gyerekét, vagy legalabb otthon hagyni valakivel, ezért mi hallgassuk, hogy üvölt meg hisztizik mindenki előtt. Másik kedvencem, amikor szállodákban van ez. Összebarmolják a jakuzzit is, meg a termálmedencét, fröcskölnek, futkároznak, aztán persze elesnek es rinyálnak. Bunkó szülő az ilyen, leszrja, hogy a kis elcseszett családján kívül más emberek is léteznek.
2019. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%
Én azt utálom, ami mostanában nagyon gyakori lett, hogy tök hangosan nézetik vele a meséket telefonon, mert nem képesek vele foglalkozni. Akkor maradjanak otthon. Nem vagyok kíváncsi a bogyó és babóca üvöltésére. És ezt komolyabb helyeken, nem gyorsétterem, ahol egyébként is hangzavar van. Szerencsére normálisabb helyeken szólnak a felszolgálók.
2019. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

Tanulságos reklám, ajánlom mindenkinek. ^_^


https://www.youtube.com/watch?v=nojWJ6-XmeQ

2019. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
7%
A gyerekek épp úgy ott vannak mindenhol, mint a társadalom más csoportjai. Nem értem, mi ebben olyan furcsa? Én egy csapat részegtől jobban félek. Mifelénk a sarki kisboltban gyülekeznek reggel, amikor még zárva a kocsma. Általában kétszer meggondolom, kell e nekem onnan reggeli, ha meglátom a bagást. De ha csak egy gyerek hisztizne odabent, ez nem volna kérdés...
2019. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez a "lehet máshová menni" h éppen egy neveletlen gyerek van a közelben elég bosszantó mondat. Főleg ha éppen a repülőgépen ülsz.

Mi nemrég voltunk Vietnamban. 14 órás repülőút. Persze a gépen nem lehet előre kifigyelni, hogy mennyi gyerek lesz rajta, csak reméljük, hogy nem fogunk ki valami hisztis, neveletlen gyereket. Mi mindig a premium economy osztályra megyünk, mert drágább mint a turista, és kevesebb is a gyerekes család ott. Nagy öröm, nem volt gyerek , de a turistán sok gyerek volt. AMi nem is zavart volna, ha 2 neveletlen 6-8 éves fiúk nem rohangáltak volna át a turistáról a premiumra és a first osztályra. Az emberek akik a drágább jegyet veszik azok nem csak a kényelem miatt, hanem a nyugodt, mondjuk, hogy viszonylag "csend" miatt is. A két kölyök fel-le rohangáltak, kiabáltak, mindenkit lökdöstek. Stewardessek többször szóltak a gyerekekre, sőt vissza is kísérték a helyükre, de nem sokat ért. Így a vége az lett, hogy továbbra is rohangáltak, és csendben tűrték. De engem idegesített. Nem lehetett tőlük pihenni, aludni. Már éppen azon voltam, hogy a fülüknél fogva viszem a helyükre, amikor az első osztályról egy nagy darab pasas terelgette a fiúkat a helyükre, közben mély hangján irányította a fiúkat. A fiúk utána nem rohangáltak. Amikor szálltunk le a gépről a pasas előttünk volt. A férjem megkérdezte tőle, hogy mivel vette rá a neveletlen kölyköket, hogy nyugton maradjanak. A pasas vigyorgott. Közölte a fiúkkal, hogyha még egyszer meglátja vagy meghallja őket, elkapja , és kidobja őket a gépből. Beijedtek.. Meg is érdemlik..

2019. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

17-es! Ez csak neked cuki, meg a gyereknek jó móka. Engem feltart. Főleg amikor a gyereket küldik oda, hogy szólj a “néninek” hogy fizetnék. Nincs időm smúzolni, kukucskál a gyerek, szégyenlős, mégis elfut, anya gyere teis..mondd szépen a néninek mit szeretnél stb... ez nem cuki, hidd el, totál hidegen hgy mindenkit a más gyereke. A telefonszolgáltatóhoz is őt küldöd be? A bankban is ő gügyög, hogy befizetni szeretne? Na látod. Akkor a vendéglátó helyen miétt kell mást kényszeríteni arra, hogy a gyerekeddel intézze a dolgokat.

Persze itt van a másik eset is, a szülők 99%-a jól kiválasztja, hogy mit szeretne enni/inni aztán amikor odamegyek és kérdem, hogy a gyereknek rendelnek e.. akkor kezdik el meginterjúvólni a kölyköt, hogy most akkor mit is akar.. ő persze nem tudja, mindenre rávágja, hogy nem. Mindenki vihog nevetgél, sárika cuki élvezi a rivaldafényt, meg hogy anyu apu szórakozik rajta.. én meg 10percig dekkolok az asztalnál.

2019. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!