Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak meg olyan nők/lanyok...

Vannak meg olyan nők/lanyok akik meg tudnak elegedni egyetlen fiúval/ferfivel esetleg?

Figyelt kérdés
Egyszeruen hihetetlennek tartom hogy mindent meg teszel,viragot veszel,vele toltesz csomo idot, jartok ide oda, normalis a megjelenesed szoval elmeletbenmindent megteszel. Valahogy meg is minden lany egy idő után megcsal vagy hasonló.. Bennem lenne a hiba? Én csak egy normalis lanyt keresek aki tudja ertekelni a romantikat,a torodest stb..
2019. jan. 30. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Akik még egyedül vannak, azok közt nem nagyon fogsz ilyet találni (saját tapasztalat). Erdélyi magyar lányt keress, ők még ilyenek.
2019. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Ezt csak azok ertèkelik,akik szeretethianyosak,lelkisèrultek es elbant veluk az elet.

Na akkor,ha jon egy ilyen,mint Te es azt fogjak hinni megfogtak az Isten labat.

Persze ehhez nagyon tiszta kell legyen a szived!

Ès ne csak felszinesed csinald a dolgokat.

Sok sikert :)

2019. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
De cuki vagy #1 es en is Erdèlyi vagyok 😊
2019. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én BUdapesti lány vagyok és én is ilyen vagyok! Engem csaltak már meg (ha jól sejtem) de fordítva nem.

Nem a helyraziszám határozza meg egy ember erkölcsi neveltetését hanem az, hogy milyen nevelést kapott. Lehetséges persze, hogy erdélyben több olyan értékrendet adnak át még mai napig a szülők arányaiban, mint mondjuk Budapesten, de ez elég szomorú. Viszont mivel itt élek, és sok embert ismerek tudom, hogy bár sok a felszínes ember, de baromi sokan vannak akik komoly értékrendekkel rendelkeznek, de azok nem miniszoknyában riszálják a kis seggüket. ;)

2019. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sokszor el gondolkozok hogy bennem van a hiba.. Én is megveszem a "divatos" ruhakat adok magamra. Lehetne nekem is sok lany aki kozzt valogathatnek de valahogy én más vagyok. A barataim is mondják hogy hulye vagyok,szerintem az nem feltetlenul rossz ha valaki nem hasznalja ki a lanyokat ha nem probalja boldogga tenni oket. Nem vagyok egy elesett srac de ez szamomra erthetetlen hogy mi van a mai vilagban. Már kezdem azt erezni hogy nem fogok soha egy normalis lanyt talalni,aki értékeli mind ezt..
2019. jan. 30. 11:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, csak te választasz rosszul, nem figyelsz oda lényeges dolgokra, nem ismered ki jól a másik embert. Én sem csaltam még meg senkit, engem már csaltak meg, most mondjam azt, hogy minden pasi hűtlen? Keress hozzád passzolót, akkor működni fog.
2019. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem lehet, hogy benned van a hiba. Csak azert mondom, mert magamon azt tapasztaltam, hogy lanyok azert hagytak el, mert nem torodtem veluk. Persze nem mindegy az se hogy milyen a hozzaalasod, mert ha ilyen az eleve nem jo tan. Ha abbol indulsz ki, hogy minden lany valtogatja a partnereit, pedig ez tevedes, csak ezt veszed eszre. Amugy az erdelyi lanyok valoban nagyon jolnevelt becsuletes lanyok lehetnek es nagyon szepek is, en szeretem oket. :D
2019. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondod ezt most... amikor meg megtalálod áldani fogod az eget, és senki nem fog érdekelni...


Tudod hány és hány negatív állítást hallok férfiakról mindenhol? Szerinted hol érdekel? De ezt is csak azért tehetem meg, mert megtaláltam azt a társat aki mind nézeteimben mind általános életvitelben klappol. Nem mondom hogy nem voltak súrlódások, de mára már gyémánttá csiszolódtunk :D...

Előtte nekem is számtalan kudarcom volt, mondhattam volna azt is hogy minden pasi idióta...dehogyis! Csak nem őket kerestem. És az a legjobb az egészben hogy csak 1-et kell találni, aki hozzád való, nem számít hány pasi vagy a te esetedben nő, milyen buta, erkölcstelen vagy nincs semmi olyan érték benne ami nekem megfelelne. Mert amint megvan az az egy, máris tovább léphetek.

Tudom, hogy most kilátástalannak érzed a dolgot, de szerintem érdemes tényleg úgy "keresni" párt, hogy egyrészt belelazulsz, görcsösen nem lehet semmit megszerezni. A másik, hogy olyan közegben keresgélj, ha már... ahol hasonló érdeklődésű lányok vannak.

Mondok egy példát: Nekem nagyon fontos a művészet az életemben és fontosnak tartom hogy a páromat is érdekelje, hogy közösen járhassunk ilyen programokra... így, leginkább kiállításokon, művészeti közegben tartom első körben esélyesnek hogy olyat találok, akivel ez egyezik. De ez még kevés...mert az embernek annyi dolog fontos az életben, hogy sok minden másnak is egyeznie kell. No de, nem árt tudni, hogy a kompromisszum elkerülhetetlen. Igenis nem lehet olyat találni, aki egy az egybe olyan lenne mint én, nem is kéne :D, de olyan, akivel a lényeges csapásvonalon közösen tudunk haladni, akkor egyéb bogarait, mondhatni hülyeségeit simán eltudom fogadni, sőt szeretni! De persze ez később jön, az elején a nagy szerelem, fellángolás, aztán az őszinte öröm, hogy fontos dolgokban egyetértetek...ezzel kezdődik..


Szerintem ha valaki nyitottan jár, kel a világban megtalálja a maga párját. Keseregve (és görcsösen mint írtam) nem lehet.

2019. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egy olyan lannyal voltam egyutt 2 és fel evet aki mindent velem élt meg eloszor. 14 volt én pedig 17 amikor meg ismertuk egymast. Mesebe illo volt az egesz kapcsolat,aztan megtörtént amire soha nem gondoltam.. Megcsalt :( mindenen egyutt mentunk keresztül szinte együtt nottunk fel,aztan rá kellet jojjek hogy ferre ismertem és nekem sokkal többet jelentett az egesz mint neki. Talan meg az is nekem jelentett tobbet hogy velem fekudt le eloszor.. Szanalmas.. 3 honapja le tiltott mindenhonnan,ja! A legjobb az egeszben hogy szakitas után kb 2 honappal már új baratja lett. Egyszeruen nem tudok feltekeny lenni a gyerekre mert olyan szinten gáz.. Nem vagyok nagykepu ferre értés ne essek de ez már vicc hogy engem cserelt arra,meg ha csak azért is hogy felejtsen.. Nevetseges szegyenbe hozott az ismeroseim/barataim előtt ezzel.. Magyarazza meg valaki hogy ennel nagyobbat lehet valakibe csalodni?
2019. jan. 30. 11:51
 10/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a rengeteg hasznos valaszt/tanacsot!
2019. jan. 30. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!