Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak meg olyan nők/lanyok...

Vannak meg olyan nők/lanyok akik meg tudnak elegedni egyetlen fiúval/ferfivel esetleg?

Figyelt kérdés
Egyszeruen hihetetlennek tartom hogy mindent meg teszel,viragot veszel,vele toltesz csomo idot, jartok ide oda, normalis a megjelenesed szoval elmeletbenmindent megteszel. Valahogy meg is minden lany egy idő után megcsal vagy hasonló.. Bennem lenne a hiba? Én csak egy normalis lanyt keresek aki tudja ertekelni a romantikat,a torodest stb..
2019. jan. 30. 11:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem veled van a hiba.

Nekem két ilyen kapcsolatom volt, amiben 100%-ot beleadtam. Az egyik 1 év után, a másik majdnem 4 év után passzolt tovább.

A második lány iránt nagyon erős érzéseim voltak, egy-két alkalommal pityeregtem, de igazából nem fájt annyira az egész. Újra átgondolva az egészet egy olyan kapcsolatban voltam 4 évet melyben csak én próbálkoztam, mikor a lánynak kellett volna először, inkább tovább állt. 2 héten belül már megemésztettem. Mindig szeretni fogom kicsit, de a párom az életben nem ő, tovább kell keresnem.


Keress tovább, légy nyitott!

"Ne arra törekedj, hogy megtaláld az ideális nőt, hanem arra, hogy ideális férfi legyél."

2019. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ért véget egy 4 éves kapcsolatom, de nem azért, mert megcsaltam vagy ő engem, egyszerűen elmúlt az érzés, mert az utóbbi időben semmit sem tudtunk megbeszélni. Én mindig is hűséges leszek ahhoz, aki velem lesz, teljes szívemből fogom szeretni, mert én hosszú távra tervezek, családot, gyerekeket szeretnék.
2019. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy ő mégis lát abban a csávóban valamit amit te nem...

Az első hülyeségét meg rögtön meg is cáfolom, van sajnos rokoni körben egy erdélyi magyar csaj... lábtörlőnek használja a pasikat. Az összestől elfogad mindent és nem ad semmit (khm. akarom mondani kapcsolati szinten).

2019. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.


Te úgy tűnik rosszul választasz... Amúgy a "minden lány" alatt hányat értesz? Látod te sem elégedsz meg 1 lánnyal....


Ha megcsal, akkor az gáz, tényleg irtó rosszul választasz....


Ha pedig beléd un a csaj és csak szimplán dob, akkor lehet mégsem vagy olyan fantasztikus, mint amilyennek képzeled magad. Nem kell valami tökéletes férfipéldánynak lenni, nem erről van szó. Hanem csak épp olyannak, ami bejön az adott lánynak. Akár külsőleg, akár belsőleg.

Viselkedést illetően meg, ki tudja, lehet sok is amit csinálsz, és az fárasztó vagy épp kínos.

Nos nem ismerünk, nem lehet erre tutit mondani...


Ám hogy vannak nők, akik megelégednének 1 férfival, az 100%.

2019. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Rengeteget segítetetek.
2019. jan. 30. 12:02
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Az erdélyi lányok a lakhatásért cserébe sok "bűbájra" képesek... jobb ha vigyáztok! ;-)
2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szinte mindenki erre vágyik. Csak nem biztos, hogy pont tőled.

Engem is csaltak már meg. Pont ez a bajom, hogy minden férfi komolytalan kapcsolatot keres, akikkel összehozott a sors.

Szóval vannak normálisan, férfiban is, nőben is, csak valahogy elkerülik egymást :D

2019. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! :D
2019. jan. 30. 12:19
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Tenyleg a Te esetedben nem Te voltal hibas, de nem is biztos, hogy a jany, pont egy kamasz lany, nagy atalakulason mehet at, megvaltozik kulsoleg is, ilyenkor eloterbe kerul talan jobban, hogy mivel foglalkozzon felnottkoraban, ergo az eletrol alkotott kepe formalodik(bar nalam nem igy volt,f) magat is jobban megismeri es kiderul, hogy masmilyen eletet szeretne elni, mint elotte, decsak nem biztos hogy tudja meg milyet. A fiatalkori parkapcsolatok ritkabban eletreszoloak. Gondoljatok bele hany kozepiskolasnak van parkapcsolata es ebbol hany lesz hazassag. En az ismerettsegemben nem is nagyon tudok ilyet, inkabb olyat, akinek nem nagyon voltak komoly kapcsolatai, csak 18eves kora utan es akkor abbol mar hazassag is lett.
2019. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
Hát nézd, szerintem kicsit sokat vártál el attól a 14 éves lánytól. 20 éves kor alatt szerintem nem igazán lehet beszélni komoly kapcsolatokról, megcsalásról sem mert nem nagyon van mit/kit megcsalni. 14 éves még gyerek, éppenhogy tini. Természetes hogy nagy változáson megy keresztül, hiszen most nő fel.
2019. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!