Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik ìgy velem a volt barátom?

Figyelt kérdés
A volt barátom,évekkel azután hogy szakìtottunk.Fel kersett,és akkor azt ìrts hogy amióta velem vége lett,azóta nincs komoly kapcsolats.Jó,múltkor meg már azt ìrta hogy,egy nő volt nálla akivel jókat szórakoztak Akkor nem értem minek,kelett hazudni ha még jó múltkor azt,ìrta hogy amióta én nem vagyok nincs semmi komoly. Most meg szemrebbenés nélkül,be valotta hogy ő is férfi kell neki a nő.És nekem ìrogassa hogy el,van ezzel nővel. Nekem is lett új párom,és folytob róla kérdezget hogy milyen az új párommal a kapcsolatom.
2019. febr. 17. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyrészt, minek beszélsz az exeddel

Másrészt, a semmi komoly nem volt és van egy lány akivel szórakoznak pont nem ellentéte egymásnak, nem hazudott.

Harmadrészt, ilyen írásképpel nem tudom, hogy bír veled beszélgetni.

Negyedrészt, szerinted miért kérdezget a párodról? Két lehetőséget látok, visszavágyik, mert neki nem jött össze, vagy potyanumera, mert neki nem jön össze elég

2019. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!