Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen furán viselkedik...

Miért ilyen furán viselkedik a barátom? 17/f

Figyelt kérdés
Most is pl engem idegesít messengeren keresztül hogy van-e kedvem elmenni bicajozni vele. De nekem nincs kedvem, reggel 4 óta talpn vagyok, suliba mászkálok, kitapossák a belem, buszozás stb. Egyszerűen csak itt szeretnék az ágyamba chillelni. Nem értem hogy miért nem ért meg. Neki könnyű, mert ő neki 8-1ig van suli és csókolom(7kor kel) De én 10-12 órát talpon kell hogy legyek, ott kell hogy legyek a topon. De a pali nem érti meg. Már nem egyszer játszitta el ezt. De amikor én keresem akkor ba.za felvenni a telefonját.
2017. okt. 3. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szögezd le neki mikor érsz rá, pl. hétvégén vagy valamelyik nap, azonkívül ne hívjon mert úgysem mész el, biztos megérti :D Chillezni is kell ám! 😎
2017. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!