Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fatorexiam van. Szerintetek...

Fatorexiam van. Szerintetek normalis?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok es 120kg. Szeretem a nagy hasamat. Es hizni szeretnek még. Imadom hogy a hasamon a háj egyre több es több.

2019. febr. 22. 04:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
47%
Hastáncon nem gondolkodtál? Ott aztán remeg a háj rendesen és (legalábbis nekem) sokkal szórakoztatóbb, mint amikor a csontsovány próbál valamlt összehozni, abban szinte semmi látvány.
2019. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11 szoktam. De el is faradok azert elég hamar
2019. febr. 22. 07:49
 13/33 anonim ***** válasza:
71%
Nézd ez ugyanolyan betegség mint az anorexia. Egy mentàlis betegség hol jó? Annak a vàlaszolónak aki a betegségeket írta teljesen igaza van. Sőt ha kb 30 èves korodig akarsz élni vagy azt akarod hogy leamputàljàk valamelyik végtagod akkor hajrà. Tudom durva vagyok, de itt nem az a lényeg hogy jaj de szépen rezeg a háj, hanem komoly egészségügyi következményei vannak.
2019. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Utálom az ilyen kövér embereket, baromi nehéz velük dolgozni. Gondolj bele bekerülsz a kórházba lesz ott majd egy 50 kilós nővérke (én) aki forgathat, meg fürdethet és szidhat, mert kitöri a hátát mire megmozdít, vagy hozzád sem nyúl, ha ép egyedül van az osztályon.Meg vért venni is nehéz az ilyentől, mert a sok hájtól nem találni a vénát, úgy hogy egypárszor mge kell szúrni. Utálni fognak a szobatársak, mert ilyen súllyal már szag is van rendesen! Az rendben van, hogy tisztában vagy az egészségügyi következményekkel, de hogy mi vár rád a kórházban azzal nem.
2019. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy az anorexiások is úgy kérdező te is mentálisan beteg vagy. Jobb ha felfogod , hogy hosszútávon magaddal és a körülötted élőkkel cseszel ki. Abban nincs semmi vonzó ha mozdulni nem bírsz már annyi a hájad. Mint ahogy előttem is már leírták akár úgy le is betegethetsz, hogy örök életedre megbánod pl a cukorbaj se vicc.de te tudod. Ha neked jó úgy ,hogy majd másoknak kell rajtad segíteni miközben te magatehetetlen leszel mert mozdulni nem fogsz tudni akkor hajrá.

Azzal nincs probléma ha valakinek kis hája van de te többet akarsz.. mit gondolsz mi sülhet ki az egészből? Hát, semmi jó dolog. Ezt tartsd a tudatodban és gondolkozz kicsit előre is .

2019. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
43%
Magyarországon ha valaki más mint az átlag,rögtön aberrált,fétises stb.Vállald magad!Nyilván ne hízz 300 kilóra,de ha rád megy még 50-60 kg az kezelhető.Én egyébként rajongok a kövér nőkért,s izgatónak tartom a hatalmas,hájas,lógó hast.
2019. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
#17 kepzeld gyorsetteremben melozom gyorsan precizen. Es nem vagyok budos. Reggel este furdok. Tudod nem minden kövér olyan mint amit leirtal:)
2019. febr. 22. 18:39
 18/33 anonim ***** válasza:
52%

Igen, lehet egy kis részletet kiemelni abból, amit írtam, vagy lehet elgondokodni rajta. Borzasztó fiatal vagy, neked ez nem a jelened, hanem a jövőd.

Ha abba a hitbe ringatod magad, hogy mindig az lesz, mint most, akkor tévedsz. 20 évesen a szervezeted mindent kibír. De ha nem változtatsz, nyomorult életed lesz.

2019. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
#19 szerintem ha amig jól érzem igy magam es nincs semmi bajom addig meg nem nagy gaz:) ha bajom lesz leallok:)
2019. febr. 22. 21:55
 20/33 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ez mielőbb legyen, kedves kérdező! Mert a cukorbaj és az ízületi kopás nem fordítható vissza, plusz bzonyos túlsúly felett a bőröd is lógni fog és úgy fogsz kinézni, mint egy elázott motorosruha!

Plusz a fizikai gondjaid csak lesznek, de a menálisak már vannak! Azokat most kellene rendbe rakni!


Látom, a kommentemet is töröltetted, fordíts csak arrogánsan hátat a az egésznek, és tegyél úgy, mintha sosem írtam volna - de elolvastad és tudod azt is, hogy igaz! Innentől rajtad áll, hogy meg akarsz-e gyógyulni MOST vagy betegen akarsz élni egész életedben. Már az vagy!

2019. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!