Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsit kezd elegem lenni...

Kicsit kezd elegem lenni ebből a *hajléktalan* szituból?

Figyelt kérdés

Ha egy hajléktalan pénzt kér tőlem, mindig adok neki. Cagyis adtam, egészen tegnap reggelig. A faszi oda jön hozzám szinte minden nap, én meg persze adok neki mert nem vagyok szaralak. Kér, mondván hogy kiflit meg ilyeneket vesz, előző két alkalommal 1500-1500-őt adtam neki.. harmadik napja megint kért, de mondom megnézem már hová megy, csak kíváncsiságból, mert a városnak azon a részen amerre ő ment, nincsenek ijesfajta boltok csak ilyen virág- meg szaküzletek (ilyen kisebb bolt mint a 100-as, csak porszívó alkatrészekkel, csavarokkal meg ilyenek... Korán van, nem jut eszembe a neve, bocsi). Utána megyek a szokásos 1500 után, amit várhatóan kaját fog költeni. Eddig 3 nap követtem és láss csodát, mindhárom nap egy kissé ledurrant kocsmába ment és az összes pénzt amit kapott, elitta (nem csak azt amit én adtam neki).

Tegnap reggel megint össze találkoztunk és kért, mondtam hogy ha megint piara költi nem adok többet, erre elkezdett hepciaskodni, hogy én mit foglalkozok azzal hogy ő mire költi a pénzét, Nem érdekli hogy azt hazudta kaját vasz, inkább elissza és jobb is neki, majd mikor azt mondtam hogy én szívből adtam neki hogy ne éhezzen a marhája, ő meg ilyen módon pofán basz, hát akkor költse arra a "saját" pénzét amire akarja, tiszta lelkiismerettel, de remélem hogy azt a pénzt nem csak szó szerint "keresi" másokon.. aztán elmentem.


2019. márc. 10. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Inkább nekem utald el havi 40 elég lesz, tényleg kajára fogom költeni, koszi
2019. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg te magad írtad, hogy

"Kér, mondván hogy kiflit meg ilyeneket vesz, előző két alkalommal 1500-1500-őt adtam neki.. harmadik napja megint kért,..

...

"Utána megyek a szokásos 1500 után,.."

2019. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!