Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek a kéregető...

Ti hogyan kezelitek a kéregetőket?

Figyelt kérdés

Engem már kezd nagyon felhúzni, hogy öt percre nem lehet leülni sehová arra a rohadt padra mert egyből megtalál magának valami fakalap! Ha mellé még rá is gyújtanék akkor meg borítókolom, hogy még 1 percnek sem kell eltelnie.


Miskolcon is, Nyíregyen is, nagyobb városokban gondolom hasonlóan vannak, akik gyerekeknek kéregetnek, és bakker beléd teszik a bűntudatot, ha nen adsz nekik, és még én érzem magam utána szarul! Ma is mondom jó adok 500-at, neki 2000 kellene mert annyiba kerül egy gyerek negmentese elküldtem a jó kva anyjába! Ha mégegyszer odajön hozzám vmi kéregető olyat beverek neki, hogy leszáll a feje a helyéről! Nem hagyják soha nyugton az embert . Most is kezd jó idő lenni.. de miattuk nem lehet majd leülni egy kicsit sehová sem! Egyébként meg szoktam adni, de akkir is idegesítő már a héten negyedjére találnak meg!



2019. márc. 20. 12:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

jön kéregetni egyből mondom, hogy "nem bocsi" és kész

eddig nem volt még aki erősködött volna, vagy szidott volna

2019. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10:

Ha valaki engem köpne le, én főznék neki egy olyan finom nyaklevest, hogy heteken át érezné az utóízt.

2019. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
hallod, az egy dolog hogy az utcán séta közben megtalalnak, de bakker engem megállított vezetés közben egy nő, majdnem elutottem úgy ugrott ki élem... azt hittem valami baj van, vagy megverték, hívni kell a rendőrséget vagy nem tudom... erre meg, nem e tudnék e adni egy ezrest gyógyszerre, mondom excuse me wtf?... néhány embernek van Bőr a képen
2019. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a "Nem, nincs, nem adok" részek szoktak lenni. HA nekiáll szitkozódni, vagy tovább beszélni, akkor elküldöm a büdös k. anyjába lelkiismeretfurdalás nélkül.


Régen sajnáltam őket. Manapság meg úgy vagyok vele, hogy ők sem az embert nézik bennem, hanem a lehetséges pénzeszsákot, leszarva azt, hogy nekem miből honnan mennyi van, mennyit dolgozom, hova megyek, milyen a napom. Akkor nekem miért kellene együtt éreznem valakivel aki engem nem tekint embernek csak bankautomatának?


Nekem van egy fazon amúgy aki olyan mintha nem lenne memóriája, szinte naponta odajött. Volt hogy épp tekerek biciklivel vagy 20-al és jött elém hogy "uram, elnézést, uram..." elküldtem az anyjába.

2019. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt, akinek adtam már, de rendszerint megszívtam. Ma már elmegyek mellettük, vagy mondom, hogy nem tudok segíteni.
2019. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

velem ugyanez volt csak Berlinben...ott is megkörnyékezett egy ilyen adományos...csóró magyar turista vagyok b_zd :D de volt nálam valamennyi apró 1-2 euro, aztán ő is mutatta, hogy min. 25 euro...elküldtem a f_Szba :D


én ha adok, azt akkor teszem, ha nincs rá szükségem, ez is ilyen lett volna.


nekem rendszerint a tesco-s kocsitologatók a kedvenceim...egyszer voltam azokkal is jófej, céges autóban volt egy csomó 10-es, 20-as, visszajárókból, csak a helyet foglalták...na akkor abból adtam egy 2-300 Ft-ot egynek, mert odajött...és még az is nekiállt, hogy de látja, van ott még.

ott küldtem el őt is, hogy ez amúgy is céges pénz, szóval örüljön, hogy annyit kapott...


azóta többször odajött már, de mindig elküldöm. rossz alkoholista, lehet vagy 40-45 éves...mondtam már neki, hogy menjen dolgozni, én is azt csinálom és nem halok bele. de mindig jönnek a kifogások, szívbeteg, tüdőbeteg, cukorbeteg stb.


elhiszem, hogy egyszerűbb lehúzni napi 15-20 embert 100 Ft-okkal és aztán beb_szni belőle délután...

2019. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én akkor adok, ha tudom, hogy látta, melyik az autóm...

egynek mondtam azt is, hogy figyelje, mert egy idióta odajött velem üvölteni, mert bementem előtte (fékeznie se kellett)

2019. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szétütöm őket vagy maguktól bekussolnak.
2020. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Diák koromban rendszeresen lehúztak a "szegény gyerekeknek" gyűjtők, többnyire az ebédpénzem bánta. Mára megtanultam, hogy kell ignorálni.
2022. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!