Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes gyereket vállani?

Érdemes gyereket vállani?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat változott a világ 100, de akár 30 év alatt is. Mind pozitív, mind sajnos (inkább) negatív irányba.


Sokszor gondolkodom azon, ha én most lennék szülő, lenne egy babám, az majd ennyi idősen milyen világban fog élni?

Egy szörnyű, elkorcsosult társadalomban, veszélyes környezetben, szinte állatok között nevelkedve. Én ezt nem akarom.

Minden, amit a múlt és a jelen embere most tönkretesz, annak a levét a jövő generációja fogja meginni. Felelősségtlejes gyerekvállalás. Nekem ez jut eszembe róla 2019-ben...


Unokáink már lehet hogy rabszolgák/hadifoglyok vagy halottak lesznek, mert hogy 50 éven belül biztos lesz egy újabb nagyobb háború a közelben, abban biztos vagyok.

Nézzétek meg a sok merényletet és gyilkosságokat szerte a világban. Gyönyörű jövőkép és a gyerekek nézik végig vagy élik át.


Szeretnék gyereket, de ilyen áron nem kell.

Győzzetek meg az ellentettjéről, miért is kellene mégis? (és most ne a CSOKot meg hasonlót dobjátok fel mert arról is megvan a véleményem.)


2019. ápr. 7. 13:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#5 elég hülyeséget írt, mert a kérdezőnek igaza van, hiába idézőjelezgeti a nevelést, meg szidja a másikat. Tele van a világ velejéig romlott ocska, szutyok emberekkel, lsd: gyakorikerdesek.hu
2019. ápr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!