Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok emberek között lenni? 25F

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nem bírok sem rájuk nézni, sem kommunikálni velük, ezért egyszerűen már attól is rosszul vagyok, hogy végig kell mennem az utcán és rám néznek emberek. Az iskolákban, egyetemen is csak néhány emberrel, egy nagyon szűk társasággal tartottam a kapcsolatot.
2019. ápr. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj, csak azzal, ha ezt kivetíted rájuk, és bunkó vagy azzal is, aki kedves hozzád.
2019. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél rólunk tudomást, csak akkor ha te is szeretnel nyitni az adott illető iránt.
2019. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De engem nagyon feszélyez az is, hogy ha idegenek rám néznek, pedig ez nem normális szerintem, tehát valami bajom van.
2019. ápr. 9. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te még mindig elég szerencsésnek mondhatod magad. Sajnos nekem sosem volt egy barátom sem.
2019. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:

Szocfóbiásnak tűnsz, lehet hogy érdemes pszochológussal kezeltetni.


Ez egyébként nem olyan, amit könnyen ajánlok, a legtöbb esetben amit ide kiírnak arra nem pszichológus kell, csak társasági gyakorlat, önképzés vagy megértő baráti tanács. De ha már az emberek megpillantása is rosszullétet vált ki belőled, ott valódi kezelendő testi/lelki lappangó baj is lehet.

2019. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!