Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Ti mit szoktatok csinálni, ha nagyon fáradtak vagytok, de egyszerűen nem bírtok elaludni?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset aludtam múlt éjjel is, mostanában nagyon stresszes vagyok, nem tudok aludni, viszont ilyenkor már semmihez sincs erőm. Aludni pedig nem tudok.

2019. ápr. 13. 01:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vicces egy időzítése van ennek a kérdésnek :D
2019. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmire sem gondolok, nézem a sötétséget, de inkább lehunyom a szememet, mert szoktatom a sötétséghez, mert ez által már a szervezetnek már érezni kell, hogy most az alvás időszaka lenne.
2019. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Altató zene, meg ilyenek megy éjjel, és furcsa módon képes vagyok 8-9 órát aludni tök mélyen, egyben.

Azelőtt azért megébredtem 2x-3x, zene óta soha

2019. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Drazicc ***** válasza:
Nekem régen egy picike dzsanga tökéletes volt rá, most már sajnos nem tolhatom, úgyhogy ha tudom ,hogy stresszes estém lesz igyexem minél jobban lefárasztani magam edzőteremben, vagy ahogy egyik írta két sör is jó.
2019. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. ápr. 13. 21:19
 16/16 anonim ***** válasza:

Valerian relaxot tudom ajánlani.

Recept nélkül kapható nyugtató, altat is vmennyire,és nem szoksz hozzá mint például a frontinhoz, xanaxhoz vagy rivotrilhez. Igaz a hatása kissebb mint ezeké az altatóké.


Én a helyedben vennék 1 doboz valerian relaxot a gyógyszertárba, ha az sem segít akkor doki felírja a rivotrilt, xanaxot vagy frontint azok nagyon kiütnek elsőre ugy alszol majd mint a bunda... csak sajnos hozzászoksz és nehéz NAGYON NEHÉZ róluk leszokni! És vannak mellékhatásaik is szóval ezeket csak végső esetben javaslom! Én is most a valerian relaxot szedem inkább pedig volt kalandom frontinnal és rivotrillal is... nagyon durva altatók ezek, érdemes vigyázni velük!

2019. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!