Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is azt érzi, hogy el van...

Más is azt érzi, hogy el van átkozva?

Figyelt kérdés

Most nem ilyenekről van szó, hogy 30 évesen szűz vagyok, meg anyámmal élek, hanem pont hogy igazából egy átlagember szemével nem lehetne gondom, viszont van bajom bőven.

Mindig rába szok.

Megyek vezetői beosztással kapcsolatban interjúra, beszarik az autó, majd félretolom és mennék tovább, de akkor meg a troli szarik be.

Vagy én vagyok az, aki az esküvője napján olyan bélgyulladást kap, hogy majd megdöglik, holott előtte minden rendben volt a beleimmel.

Meg rakás ilyen dolog.

Nem csak ilyen nagy volumenű, hanem kisebbek is.

Sokszor már nem is csodálkozom.

Gyakran jut eszembe, a "nem is én lennék".


2019. ápr. 13. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*magam
2019. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet azt mondani, hogy én sem tettem a jobb életért...5 évig jártam egyetemre, eléggé megviselt, nem volt könnyű elvégezni, ráadásul magamnak kellett állni a felmerülő költségeket (szállás, utazás, kaja stb.). Nagyon sokat tanultam, jó jegyeket is szereztem, de mégsem jutottam vele semmire. Egyszerűen nincs létjogosultsága ennek a képzésnek, de sajnos ezt elfelejtették közölni velem. Pedig többször rákérdeztem az egyetemen is, hogy ugye ezzel lehet kezdeni valamit, aztán ott csak ment a félrevezetés (utólag kiderült, hogy miért). Most meg már nem tudok mit tenni, senki nem akar alkalmazni túlkorosan és túlképzetten..
2019. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!