Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Becsipogtam, lehet ebből baj?

Becsipogtam, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a C&A-ba, felpróbáltam pár ruhát, visszaraktam őket(pechemre nem voltak jók, a normális méretemben pedig nem volt egyik sem), majd kiséráltam az ajtón. Befele nem csipogtam be, viszont kifele igen, de már rég kint voltam amikor elkezdett csipogni, és nyilván nem fog az ember visszafordulni. Nem loptam semmit, mégis bűntudatom van. Miután hazaértem végignéztem mindenemet. A másik mákom az volt, hogy pont egy múlt héten vásárolt pulcsi volt rajtam, amiben szerencsémre benne volt a lopásgátló, amit ezek szerint nem tudtak rendesen lehúzni a kasszánál azzal a cuccal.


Lehet ebből valami problémám? Nem fognak "megkeresni"? Tudom, most elég paranoiásnak tűnök, de tényleg beparáztam......



2019. máj. 8. 18:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! A legtöbb C&A-s termékbe bele van varrva egy áruvédelmi címke, amit sokszor nem hatástalanítanak. Ez nem az a csipogó, amit le szoktak szedni a kasszánál. Maximum kivágni tudod a ruhából. Amúgy a legtöbb boltban már nem csak a szokványos leszedős csipogó van, hanem a cipőkbe is bele van varrva egy ilyen címke, amit hatástalanítani kell, nyílván ezek a legtöbb esetben láthatatlanok.
2019. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!