Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pizzafutárnak tudnia kell...

Pizzafutárnak tudnia kell visszaadni 20 ezer forintból, vagy én voltam bunkó, hogy nem tudtam mással fizetni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 15:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És nem értem ,hogy miért nem vihetnek magukkal váltó pénzt.
2019. máj. 15. 13:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez a futár "szakma" a leg sunyibb az összes szakma közül. Utálok netről rendelni pont a futárok miatt de ha muszáj akkor muszáj😒
2019. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát én meg tavaly rendeltem utoljára, bejelöltem a honlapon a címletet és mégsem tudott visszaadni... De nem hagytam, hogy elmenjen, becsengettem a szomszédhoz és megkértem, hogy váltsa fel.

Amúgy kártyával sem lehetett fitetni, csak ha eleve úgy fizetek a honlapon.

Nem értem én sem, hogy miért nincs náluk váltópénz...

2019. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
De könyörgöm ha pizzàt rendeltek akkor miért nem nézitek meg van e kis pénzetek otthon?? Illetve miért nem gondoskodtok róla hogy legyen ha szokàsotok rendelni?? Eszembe nem jutna 20-asal kifizetni egy pizzat mivel csak magamat szivatom meg ha nem tud visszaadni a futar.
2019. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően az a helyzet, mint amit a buszokon is kiírnak, hogy "a sofőr váltópénzzel nem rendelkezik". Viszont szerintem a mai világban az online rendelésnél kellene legyen lehetőség bejelölni, hogy nagy címlettel fizetnél, illetve illene hogy legyen online/a futárnál történő bankkártyás fizetésre lehetőség (én komolytalannak is tartom azokat a cégeket, ahol ezek nem adottak). Amennyiben ilyenek nincsenek az adott cégnél, akkor szerintem nem jogosan kérik számon rajtad, hogy nagy címlettel szeretnél fizetni. Továbbá szerintem egy nagyobb városban, ahol valószínűleg elég nagy forgalmat bonyolít le egyetlen futár, simán lehetne nála annyi pénz, hogy tudjon visszaadni.
2019. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!