Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a szakmunkásokat?

Figyelt kérdés

Én fodrász vagyok, édesanyám is az, egy jól menő üzlete van, ott dolgozok most én is, meg 3 másik lány is. Szerettjük amit csinálunk, mivel nem "parasztfodrászat" hanem követjük a trendeket, jól meg is élünk belőle és ugyanúgy dolgozunk mint aki jogin v orvosin szenvedett éveket. Ha megemlítem valakinek, hogy fodrász vagyok, akkor miért néznek rám másképp? (más szakmunkás ismerősöm is hasonlót számolt be)

26/nő


2019. máj. 10. 17:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
41%
A 10-es válaszolón jót röhögtem.
2019. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
43%
Én is, vicces ez a fusztrált vergődés
2019. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
31%
Ja, csak mondjuk én valószínűleg hamarabb megtanulok hajat vágni, mint te programozni, van egy olyan gyanúm. ;)
2019. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%

Mérnök vagyok. Nagyra becsülöm a szakmunkàsokat, soha nem néztem le senkit. Én ellenben annál többször kaptam negatív visszajelzést a végzettségem miatt.

Mindkét oldalon vannak olyan emberek, akik elítélnek.. El kell engedni szerintem.

Fodrászként egyébként nagyon szép karriert lehet befutni, ha követitek a trendeket. Szerintem szép és hasznos szakma. :)

2019. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Bocsi, mint embert nem nézek le senkit, de szerintem nem csak nekem, hanem a vendégnek is dühítő ha épp elrontják a haját/külsejét.
2019. máj. 10. 18:27
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, összekeverednek a dolgok. Nemcsak a végzettség számít, hanem bizonyos viselkedés, külső megjelenés is társul ehhez és az emberek gyakran hamisan társítják a dolgokat. Azaz az ápolatlan, elhanyagolt külsőt, a kulturálatlan (trágár) beszédmódot gyakran társítják az alacsonyabb iskolai végzettséggel és ebből előítéletek alakulnak ki.
2019. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
12%
Hogyne végül is ugyanolyan fontos, hogy hogy néz ki az ember haja (fodrász), minthogy összedől-e a híd (mérnök) vagy meghal a beteg (orvos).
2019. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%

látom, 17-es sikerült megragadnod a lényeget.

csak így tovább, egyszer még ember lesz belőled.

2019. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
4%
Bocs, hogy unom már a PC-t, hogy minden ember ugyanannyira értékes és minden szakma ugyanolyan fontos.
2019. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen hülyék miatt, mint a 17-es.
2019. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!