Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik le egyes emberek...

Miért nézik le egyes emberek a szakmunkásokat?

Figyelt kérdés

2 barátnőm volt eddig életemben amik 2 illetve 3 évig tartottak. köztük és az utóbbi 1 évben folyton a munkám a probléma.

Burkolóként dolgozok.

Napi 5-6 órát.


És mindig a munkámon akadnak ki a nők mikor elmondom h mit dolgozok. Mert az nem cél, az nem olyan munka mint aki irodában dolgozik meg azt nem szívesen mondogatja az ember meg hasonlókat kapok.

Megkeresem vele a havi 240e Ft-ot napi 5-6 órában.

De mégsem jó mert ez szakmunka nem pedig irodai ahová drága kocsival járok meg öltönybe, vagy éppen csak nem munkásabb ruhában.


Miért lett egyeseknél ilyen nagy szerepe a munkának?

És hozzátenném, hogy nem cicababákkal meg plázás csajokkal ismerkedek.

29/f



2013. nov. 30. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Áááá a nők nem ilyenek. Ők egyáltalán nem felszínesek, nem számít nekik a munkád, a külsőd meg a pénz. Csakis a belsődért szeretnek:)))))
2013. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
elég siralom ami itt folyik, főleg a diplomás csajok nulla aggyal nagy lexikális tudással:D na meg nagy egoval
2013. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mert ez gáz meló
2013. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
de azért a 240-nek örülnék 6 órában :D
2013. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az első jól írta. Sőt, hozzátenném, hogy a nők az orvosokat és bankigazgatókat utálják legjobban. Ha pedig egy plasztikai sebész vagy jól menő magánpraxissal akkor jobb, ha elásod magad.

És azért mert ide is átterjedt a nyugati fertő. Minden nő a marcipándíszt akarja az esküvői tortáról.

2013. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

gáz meló mi? marhajó...:)

A legutóbbi lánynál nem meséltem a munkámról hárítottam 5. nap le is feküdtünk rá 4 napra megint majd mikor kiderült mit dolgozok hoppon maradtam.

hát így mi a frászt csináljak??


Pedig alapjáraton normálisnak tűntek.

2013. nov. 30. 17:01
 7/23 anonim ***** válasza:

Nekem is szakmunkám van. CNC, és engem is ugyan úgy lenéznek, pedig többet keresek mint egy irodában üldögélve a billentyűt csapkodva.

Havonta 300ezer Ft-om marad, miután mindent kifizettem, ezt az összeget el is költhetném.


Mégis mikor mondom hogy mit dolgozok, valahogy változik a hozzáállás... Én sem járok öltönyben több több milliód kocsival. Egy 5 éves autót vettem, és munkába rendes munkaruhába járok amit a cég adott, vagy ott öltözök át...


Én legalább azt csinálom amit szeretek, ráadásul meg is élek belőle :)

2013. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A baj az hogy ők nem látják úgy a helyzetet hogy sokszor nincs más megoldás. Én is üzemi takarító vagyok, raktárakat, gyárakat takarítunk a brigáddal a pénz több azért mint a minimálbér de sokszor van olyan hét amikor semmi munka, van amikor egész héten nem vagyok otthon, plusz én sofőr vagyok a cégnél tehát nekem jár is egy bónusz, nem ez volt az álmom bár a vezetési részével nincs semmi problémám meg élvezem is magát a munkát, jó társaság nem kell megszakadni csak sokszor adódik az hogy belélegzem a savas vegyszereket meg az olyanokat amik irritálnak tehát rongálja a szervezetem de ez van ezt kell szeretni, más nem volt és így is örülök hogy jól keresek mert mindenképp továbbtanulnék még egy szakmát. Hiába vagyok villanyszerelő, hiába van mellette targoncás szakmám, hiába van meg az érettségi és a megfelelő ismereteim nincs munkatapasztalatom sehol nem alkalmaznak. Ilyen világ van, de vannak nők akik ezt elfogadják. Én barátnőmet sem zavarja sőt örül neki hogy nem az a válogatós vagyok hanem mindent elvállalok. Én rengeteg emberrel dolgoztam voltam már karbantartó segéd is ahol nagyon sokat tanultam igaz hogy csak 25 éves vagyok de nagyon sok mindenhez értek, ügyintézésbe például otthon vagyok mert sokszor volt hogy a cég ügyeit én intéztem rengeteget mentem autóval, hivatalból hivatalba, mindent tudok már erről, a családom ügyeit is én intézem meghatalmazással, meg sok más embernek besegítek.

A muka nem szégyen csak van rossz meg van jobb munka is. De én örülök ennek mert nem punnyadok egész nap a gép előtt egy irodában mert nem az én világom, jövök, megyek rengeteget fogytam és szinte mindig megismerek jó pár új embert, oké nehezen vagyok barátkozó típus de már van kellő ismeretségem bizonyos helyeken ahol sokszor szoktam maszekolni ha olyan napok vannak amikor nincs mit csinálnom az is plusz pénz, ha bekerülök egy másik céghez ahová bevesznek munkavezetőnek csak ki kell tanulnom egy szakmát hozzá akkor már nyert ügyem van.

A legtöbb nőt ez nem érdekli sokan szóba állnak velem, van is barátnőm elfogadja a helyzetet és ez a fontos.

2013. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
érdemes ferdíteni kicsit, pl én cnc-sként mindig azt mondom hogy gépész vagyok, már is jobban hangzik:D
2013. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

igen 7-es pont ez van.

munkámba munkás ruhát veszek fel azon kívül természetesen normálisan öltözködik az ember nekem egy 3 éves autóm van, ami nem volt olcsó és első ránázásre utcán nem mondanák meg h mit dolgozok.

De mikor kiderül...hajjajj :)

2013. nov. 30. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!