Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rossz ha egy párkapcsola...

Miért rossz ha egy párkapcsolatban a nő az idősebb pár évvel? 28/l,17/f

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy ezt sokan elég furának tartják.

Én vagyok 28 és a fiú aki szerelmes belém 17.Nem 11 év van köztünk.Csak 10.Ő idén július 30.-án tölti a 18.-at.

Bizonyos események után egy kicsit ódzkodom tőle,hogy összejöjjünk,de ő nagyon szeret engem.Én is őt,de nem merek még egy kapcsolatra igent mondani.

Ráadásul 200 km távolság is van köztünk.

Egyelőre barátok vagyunk,viszont úgy érzem,vele hosszú távon is működne minden.

Januárban ismertem meg őt és kb.egy hónap múlva már elkezdtünk nagyon összecsiszolódni.

Ő egy elképesztően jó ember.Kedves,humoros,segítőkész,okos.Sokszor mondtam neki,hogy szerintem túl hamar szeretett belém.Nem akarom az érzéseit lekicsinyleni,de mindig mondom neki,hogy ez most ilyen időszaka.Elmúlik.De mindig mondja,hogy nem.Nem fog elmúlni.

Valahol remélem hogy valóban nem fog elmúlni,de habár pozitív vagyok,de nem h##lye.Szóval ez van.Barátok vagyunk.Elég nehéz időszakon is átsegített engem,amiért hálás vagyok neki.

Akár még lehet közös jövőnk,de szerintetek nagyon rossz ember vagyok,hogy nemet mondtam neki a kapcsolatra és csak a barátja akarok lenni?

Engem nem zavar a korkülönbség,szerettem már mást,aki szintén fiatalabb volt nálam.

Általában az idősebb férfiakhoz vonzódom,de ez így jött ki.:D

Viszont ahogy én látom az idősebb lány,fiatalabb fiú kapcsolatát egy kicsit mintha sokan ferde szemmel néznék.

Igaz ez persze az idősebb férfi,fiatalabb lány kapcsolatokra is,de az egy icipicit jobban elfogadott.


2019. máj. 18. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Egy 17 éves pasi még félig gyerek, nem fog leragadni az első nőnél, akár 28, akár 16 éves a nő.
2019. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Őszintén?

Én rettentően gyerekesa vagyok,kb,vele egy szinten.

De értem én mit mondasz.

Mondom is neki mindig,hogy csajozz,ember.Találj magadnak egy barátnőt.Élj.Ha majd kitombolta magát én még 10 év múlva is ott leszek neki,mint barát,ha többet akarnánk,akkor több.

De most még élnie kell.Mert attól tartok,hogy ha nem most,de 10-20 év múlva nagyon megbánná,hogy leragadt egy embernél.

2019. máj. 18. 21:21
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Január óta kizárt, hogy már rendesen megismertétek volna egymást, főleg ha nem találkoztok gyakran. Én hanyagolnám ezt a dolgot, nagyon nehéz, de NAGYON, voltam már ilyen helyzetben. Nekünk bejött, de nem csinálnám még egyszer soha.. (egyébként 19/L és 25/F voltunk akkor, 500 km távolsággal.)


Nektek sem ajánlom, főleg azért, még ő még valószínűleg nagyon éretlen.

2019. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Utolsó,én is nagyon éretlen vagyok,de abszolút elhiszem amit mondasz.

Egy távkapcsolat önmagában is nagyon nehéz,hát még ha egy ennyire fiatal fiúval van.

Ő még nem volt lánnyal és én is szűz vagyok még.

Nem akarok magyarázkodni,de ennek csak egy oka van,illetve kettő.

1.Rettentően félek a fizikai fájdalomtól szex során,de tényleg,rettegek tőle.

2.Nem nagyon vágytam ismerkedni senkivel.

Kb. olyan 18-19 éves korom környékén kezdtek el érdekelni a fiúk.

Ő azt szeretné,ha én lennék neki az első majd.

De én még akkor sem hiszem,hogy készen állnék rá.

És nem akarom elrontani a barátságunkat.

2019. máj. 18. 21:40
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Komoly kapcsolatra nem hiszem hogy működne, de szexre igen
2019. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem a korkülönbség itt a probléma, hanem a 200 km távolság.
2019. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem lenne gond a 11 év, ha a fiú még nem gyerek lenne.
2019. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Aki írta,hogy szexre működne.

Működne a családalapítás is mondjuk olyan 10 év múlva.

Nem ez a lényeg,hanem az,hogy nagyon szeretem,jó barátnak tartom,fontos nekem,de nem akarom,hogy egy párkapcsolat elrontsa a barátságunkat.

A távolság valóban sok.

2019. máj. 18. 21:53
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de ha ennyire szeretitek egymást, lassan szex lesz belőle...
2019. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én a barátság extrákkalba abszolút belemennék,de nagyon félek a szextől.
2019. máj. 18. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!