Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért rossz ha egy párkapcsola...

Miért rossz ha egy párkapcsolatban a nő az idősebb pár évvel? 28/l,17/f

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre,hogy ezt sokan elég furának tartják.

Én vagyok 28 és a fiú aki szerelmes belém 17.Nem 11 év van köztünk.Csak 10.Ő idén július 30.-án tölti a 18.-at.

Bizonyos események után egy kicsit ódzkodom tőle,hogy összejöjjünk,de ő nagyon szeret engem.Én is őt,de nem merek még egy kapcsolatra igent mondani.

Ráadásul 200 km távolság is van köztünk.

Egyelőre barátok vagyunk,viszont úgy érzem,vele hosszú távon is működne minden.

Januárban ismertem meg őt és kb.egy hónap múlva már elkezdtünk nagyon összecsiszolódni.

Ő egy elképesztően jó ember.Kedves,humoros,segítőkész,okos.Sokszor mondtam neki,hogy szerintem túl hamar szeretett belém.Nem akarom az érzéseit lekicsinyleni,de mindig mondom neki,hogy ez most ilyen időszaka.Elmúlik.De mindig mondja,hogy nem.Nem fog elmúlni.

Valahol remélem hogy valóban nem fog elmúlni,de habár pozitív vagyok,de nem h##lye.Szóval ez van.Barátok vagyunk.Elég nehéz időszakon is átsegített engem,amiért hálás vagyok neki.

Akár még lehet közös jövőnk,de szerintetek nagyon rossz ember vagyok,hogy nemet mondtam neki a kapcsolatra és csak a barátja akarok lenni?

Engem nem zavar a korkülönbség,szerettem már mást,aki szintén fiatalabb volt nálam.

Általában az idősebb férfiakhoz vonzódom,de ez így jött ki.:D

Viszont ahogy én látom az idősebb lány,fiatalabb fiú kapcsolatát egy kicsit mintha sokan ferde szemmel néznék.

Igaz ez persze az idősebb férfi,fiatalabb lány kapcsolatokra is,de az egy icipicit jobban elfogadott.


2019. máj. 18. 21:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Neked màr lassan szülni kéne bszod😂
2019. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Utolsó,annyira primitív volt ez a beszólásod.

Miért van az,hogy ha egy nő elmúlik 25,mindenki hirtelen az anyasággal zaklatja.Gyerek vagyok még.

Egy nagy gyerek.Nem való még nekem gyerek.De úgy mégis,megkérdezném a nemed és hogy te hány éves vagy.

2019. máj. 18. 23:11
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy huszonéves férfi írta ezt neked kérdező, aki majd ötven évesen akar apa lenni, mert ő férfi és ráér. Aztán majd tolókocsival viszik a ballagásra.
2019. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%
Igen én am ràérek 40 évesen is szerencsére, a nök sajnos nem. És igazi nö semmiféle fàjdalomtól nem fél ezt tanuld meg. Föleg nem szüléstöl.
2019. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szerencsére addig,amíg egy nő menstruál,addig képesek egészséges gyermeknek életet adni.Ez kb.45-50 éves korukig tart.Van,akinek előbb,van,akinek tovább.

A férfiak sem várhatnak sokáig.Nem csak a szüléstől félek,hanem hogy van elég mentális és egyéb problémám és nem tudom te hogy vagy vele,de ha én valakit az életemnél is jobban szeretem,annak nem akarok soha semmi rosszat.Nekem,amikor majd lesz gyerekem,azt szeretném,ha egy egészséges,fitt,kiegyensúlyozott anyához jöjjön.

Azon kell dolgoznom.

28 évesen szerencsére 16-18 közé szoktak tenni.Köszönöm szépen.

A felnőtt képzésen,ahova idén áprilistól járok,az oktató konkrétan közölte velem,hogy én majd írassam alá a szüleimmel a dokumentumokat.Mert azt hitte,hogy fiatalkorú vagyok,erről ennyit.Nem dicsekedni akarok,de aki ennyivel fiatalabbnak néz ki,annak a szervezete is annyival fiatalabb,ez biztos.Majd,amikor megnézetem a telomereimet,akkor kiderül.A másik pedig,nem kell nagyképűen ideböfögni valami sértést az idősebb nők felé.Ugye tudod,hogy ma már a nők minimum 30 éves kortól szülnek átlagban?Mert rájöttek,hogy fejlődnek,egyre fiatalabbá válnak ők is.Ez alatt azt értem,hogy légyszi nézz meg ma egy 3-as nőt,és tuti azt fogod tapasztalni,hogy 25-nek legalább kinéznek.Persze vannak kivételek.Tiszteld már légyszi a nőket annyira,hogy nem öregezed le őket burkoltan.Nyugodtan legyél apa 40 évesen.De engedd már meg nekem,hogy én is 40 évesen szüljek,ha akarok.Hihetetlen,még kb.gyerek szinten vagyok és a személyi igazolványomban található pár szám miatt már szülni küldenének.

Küldj el más gyereket szülni,engem ne.Félek a fizikai fájdalomtól,igen.De te légyszi ne döntsd már el,hogy ki az igazi nő.Vagy én is kezdjek bele a milyen az igazi férfi szövegbe?

Nem tudom hány éves vagy,de van aki 18 évesen férfiasabb,mint néhány nagyon tapasztalt,nagyon érett 40 fölötti férfi.Igazi férfi,aki mellett azt érzi az ember,2 évesen,hogy meg tudja védeni,hogy mellette akár gyenge is lehet.Hidd el,nagyon is erős ember vagyok.Lelkileg legalábbis.A fizikai fájdalmat viszont nehezebben viselem.De volt már,hogy kaptam az élettől pofont és azt éreztem,ott maradok a padlón,de felálltam és bemutattam neki.Nézd,annak is megvannak az előnyei,hogy 28 évesen szűz vagyok.Egy férfi lehet még nagyon boldog lesz talán,hogy odaadom neki.Hogy nekem ő lett a első.

Volt egy fiú egyébként,aki sajnos nem tudta,hogy szűz vagyok és azt sem,hogy annó neki akartam adni.Mindegy is,a lényeg,azért nem kell kommentelni,hogy másokat bánts,én se teszem,te se tedd.

2019. máj. 19. 13:44
 16/23 A kérdező kommentje:
Én felnőtt képzésnek hívom,viszont nem hiszem,hogy a a hivatalos neve,mert jár oda egy 14 éves fiú,17 is van,meg egy 18 éves lány.Nem tudom,hogy ez hogy adhat hivatalos képesítést,de ad.Végzettséget.
2019. máj. 19. 13:48
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
40 évesen lesz gyereked férfiként, akkor is tata leszel a ballagásra.
2019. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjad kérdező, ez itt férfiként megmondja nekünk a tutit a szülésről. Remélem, nincs barátnője, mert az jól beszivta vele.
2019. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
40%
Mit nullázol, te himsoviniszta nyomi
2019. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Ha félsz a szextől, érdemes pszichológushoz, szexuálpszichológushoz fordulni. Sajnos elkerülhetetlen a szex, kivéve, ha aszexuális pasival vagy együtt, de nagyon ritka.
2019. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!