Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi leharcolt...

Miért van ennyi leharcolt ember az idősebb pasik között?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyikre vonatkozik.


Érdekes dolgot olvastam, egyik nap, egy idősebb nő írta ki évekkel ezelőtt egy fórumra, hogy 45 éves, 12 éve boldog a házasságában. De egyik nap kíváncsiságból felnézett egy társkeresőre, vajon találna-e párt ha most keresne. Az eredmény neki lesújtó volt. A korosztályában lévő pasik 45-55 között inkább kinéztek 55-65 közöttieknek. El voltak hízva, ráncosak voltak, a soványak feje ránézésre alkeszes, legtöbbjük erős dohányos, többnyire kopaszodnak és/vagy őszülnek.

Az igényeik pedig 20-40 közötti nő, ha lehet gyermektelen, vagy egy gyerek elfogadható, csinos, vékony, házias és családcentrikus, saját lakás/ház előny.

A nő azt a következtetést vonta le, ha elveszítené a férjét, akkor egyedül kellene leélnie az életét.


Egy férfit ismertem régebben itthon, aki 49 éves létére 40-nek nézett ki, volt haja és barna, az arca sima, semmi ránc, semmi súly felesleg, még mindig jól nézett ki.


Ez nem pénz kérdése. Jártam Nagy-Brittaniában, ahol azért jobban élnek az emberek. Találkoztam egy férfival, akinél megdöbbentem, hogy már 52 éves. Kinéz 40-nek, az arca szintén sima, sportos alkat, haja is megvan ami fekete. Viszont a többiek a korosztályából 10 vagy 20 évvel néznek ki idősebbnek, mély ráncaik vannak, némelyiknek nincs elől foga, őszül és/vagy kopaszodik, kövér vagy sovány nagy hassal. Mondta ez az ismerősöm, hogy sokuk iszik, van aki mindennap, nagy részük dohányzik, van aki drogozik is. Az egyik 4 évvel idősebb csak nála, de kinéz vagy 60-65-nek, nagyapás.


Többször láttam már olyat, az a tipikus pocakos ronda őszes kopaszodó pasi, de fiatalkori képein pedig helyes volt! Rá se lehetett ismerni! De mi történhetett? Ennyire elhagyta magát? De miért?


Vannak kevesen középkorú pasik, akik fiatalon is jól néztek ki, de idősebb korukban is, még ha látszik kissé a koruk, de a korral még sármosabbak.


Ezeknek a lepusztult idősebb pasiknak persze természetesen fiatal jó nő kell..


Nem is értem, miért hagyják magukat ennyire lepusztulni? Hisz ha oda figyelnének magukra, lehetne esélyük olyan nőnél amilyet szeretnének (mint annak a kevés idősebb sármos pasi ismerősömnek).


Csak kíváncsisából kérdezem, köszi a választ és elnézést hosszúságért.



2019. jún. 13. 19:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, én ismertem nem egy ilyet, itthon és külföldön is.


Olyat is aki az őszes hosszú szakállával, elhízva, kinyúlt cuccokban kinézett vagy 60-nak, de kiderült csak (!!) 45 éves!! Fiatalkori képein pedig helyes volt és izmos.


Elvált volt, de szép, csinos, huszon éves barátnőt szeretett volna.. Azóta sincs senkije mióta elvált a hasonló korú feleségétől, ahhoz képest ahogy kinéz elég magasak az elvárásai.


Legalább oda figyelnének magukra, tartanák jól magukat, lenne esélyük, de így csak ne beszéljenek.

2019. jún. 20. 13:21
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Kopaszodásban érintett vagyok, ugyan mi a túrót tudsz teni azért, hogy legyen hajad?
2019. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igaz sajnos.Én is böngészem a társkeresőt és nem modellt keresek, de 40 felett már alig van férfi, akinek ápolt kinézete van.(Akit esetleg mégis találnék, az vagy a világ végén lakik, vagy nem engem keres).

Lustaság, igénytelenség, kultúrálatlanság.

Fürödni? Minek?

Inget felvenni? Minek? Ez a póló kibír még egy hetet.

Rettenetes ez a puritánság. Mondjuk az angolok pont nem a stílusukrol és megjelenésükröl híresek. Bár úgy tűnik, az igénytelenség kezd világméretet ölteni.

2019. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
53%

Azért a kopaszodáson rugózni kicsit butaság. Én alig múltam el 20, de már elkezdődött a dolog és sajnos genetikai így nem tudok rajta segíteni, felesleges százezreim pedig nincsenek hajbeültetésre.

A többivel egyébként javarészt egyetértek, de ez nagyon szúrta a szemem, szóval bocsi a félig meddig offért.

22/F

2019. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Elég rosszul esett nekem is, hogy a kopaszodást ennyire kiemelted mert most leszek 20, de már nagyon kopaszodok. Hiába mosom hajhullás elleni samponnal semmit nem ér, tökéletes étrendem van, nem eszek semmi egészségtelent, cukrosat, sportolok rendszeresen, biotint szedek. Stressz egyáltalán nincs jelen az életemben, mivel azt dolgozom amit szeretek. Mindezek ellenére kopaszodok ezerrel és az önbizalmam is meg van rottyanva emiatt.
2019. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A kopaszodásra nincs ellenszer.


Ha fognáf magad, és tudomanyosabb témákba is belemerülnél, ahol le van írva a kopaszodás biológiája, és az aktuális kutatásokat is megnéznéd, akkor megértenéd.


De ameddig a nők többsége a tv reklámokból, meg bugyuta kozmetikai újságokból tájékozódik, addig ne csodálkozzunk, hogy a kopaszodásról annyit tud böfögni, hogy "igénytelenség".


Egyébként van női kopaszodás is, akár már 20on évesen is jelentkezhet, sőt sok nőnél látni is. Ezekre szintén nincs megoldás.

2019. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok. Három éve mondta egy kisportolt barber srác, hogy annyinak nézek ki, mint ő. A fickó 27 éves volt. Súlyfeleslegem van, de igyekszem ledolgozni. A hajam, fogazatom megvan (ápolt, de nem fehéríttetem, tűrhető a színe), hetente járok barber shopba, a higiéniára nagyon odafigyelek. Három éve jártam edzeni (testépítés), futni, igyekszem újra rendszeresebbé tenni. Inni nagyon ritkán iszom, cigarettázni nem cigarettáztam. 2-3 év volt, mikor naponta egy-egy half corona szivart szívtam az ebéd után. Mostanában heti párat szívok. Három éve vega vagyok. Igyekszem megfelelő ruhákat viselni (ez a munkám miatt öltöny, de nem vagyok divatmániás karatekutya). Szerintem sok múlik a munkakörnyezeten, a tanultságon is a külső vonatkozásában. Én pl. sokat vagyok fiatalok között, ez is számít. Az ivás, dohányzás (és a drog!), a helytelen étkezés, a rossz higiénia, az igénytelen baráti társaság, rossz munkakörnyezet, a műveletlen, blaszfemizáló személyiség is alapja a rossz külsőnek a genetikai tényezők mellett. Sajnos sok igénytelen, bálna, perdita öltözködésű, hangoskodó, blaszfemizáló tramplit látok a korosztályomban, és a fiatalabb hölgyek között is. A hímnemnél sem sokkal jobb a helyzet. Semmi elegancia és tartás nincs az emberek tömegeiben.
2019. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igénytelenség, helytelen életmód, rossz hozzáállás. Az ilyen büdös, ápolatlan, löttyedt faszik nem tudom, minek is akarnak bombanőt? Álmodik a nyomor. Én is ha szétnézek a társkeresőn, elmegy az életkedvem is. Borzasztó, ahogy kinéznek. Még 20 éves korosztályban lehet néhány jóképűt találni, de az elhízás sajnos ott is jelen van eléggé már.

Azok a sármos, csinos, dús hajjal rendelkező 40-50-es faszik, na ők csak a társkeresö oldalak reklámjaiban vannak.

2021. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

1, először is tegyük hozzá, h azért azt tegyük hozzá, h az ilyen panaszkodásokat el kell osztani legalább 2-vel ismerve az átlag magyar nő beképzeltségét és túlzott elvárásait. általában az „igényes diplomás nő vagyok” azt jelenti, hogy 30+ éves, van rajta már 5-10 kg felesleg, 160 cm, de legalább 185 cm-es izmos férfit akar.


Ja és az intelligenciája kimerül abban, h makog vmit angolul meg 56 könyvet elolvas, de legegyszerűbb dolgokat sem érti meg.


2, kb. ugyanannyi leharcolt nő, mint férfi van. az átlag magyar 28 éves nő már bőven 35nek néz ki. ennyi elhízott agyonsminkelt koravén nőt még sehol sem láttam, mint itt, sokan már 25 évesen narancsbőrösek.

Nem beszélve arról, h magyar nők borzasztóan stílustalanok.


a kérdésre a válasz: Mo. a világ egyik legelhízottabb országa. borzalmas étkezési szokások, kevés mozgás, kifogásáradat, lustaság, igénytelenség.

az átlag magyar nem is tudja, hogy 50 évesen is lehetne normálisan kinézni.

2021. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!