Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít a hangszór...

Titeket is idegesít a hangszórózás?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egy nagy csapat tizenéves, vagy akár csak egyetlen ember úgy jár-kel az utcán, hogy hordja magával a hangszórót és dobhártyaszaggatón bömbölteti. Engem nagyon zavar, főleg amikor valaki egyedül van, de mégsem fülhallgatót használ, hanem inkább egy ilyet. Egyedül vagyok ezzel?
2019. jún. 14. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon ritkán tapasztalni ilyet, akkor is főleg egyetlen embercsoportnál. De ahogy mondani szokták, lopott telefonhoz nem jár fülhallgató. Ha legközelebb ilyesmit tapasztalsz, ezt említsd meg nekik. Aztán persze fuss, mint az őrült.
2019. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Engem is zavar, főleg ha a buszon fél órán át kell hallgatni. De hát mit lehet tenni?

Szoktam magammal vinni fülhallgatót, és hallgatok saját zenét olyankor.

2019. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A bluetoothos hangszórókat ki lehet iktatni, csak elegendő egyéb bluetooth és wifi adást kell lőni a környéken. Aztán ha a kapcsolat megszakad, sok eszköz párosításba kezd, ilyenkor rá tudsz csatlakozni és mehet a te zenéd.
2019. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első hsz.tökéletesen leírta a választ.
2019. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tömegben bandáznak a srácok, azzal még úgy együtt tudok létezni, nem zavar. (kivéve ha pl tömegközlekedésen nyomják)


De mikor egymagába ilyen mackónadrágos proli csőcselék nyomja a szar zenéjét vagy valami dakota a "csibi-csaba" zenéjét, az kimondotta irritál.

2019. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez törzsi szokás, de a civilizálódásuk még várat magára.
2019. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendkívül idegesítő, amikor jármű önmagában elég hangos, de a bömböltetett Bluetooth hangszórós zenétől rezeg alattam az ülés...
2019. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban zavar hogy nem lehet ellene tenni semmit, mert a tápos generációt csak dédelgetni lehet. Hatóság ugye ki van csukva, mert ezért nem fognak intézkedni. Ha te szólsz, szarnak rád és eszközöd nincs, mert minden önbíráskodás. Ha megcsapsz néhány tini taknyot, te garantáltan mész a bíró elé. A sofőr nem fog ezzel szórakozni, elvan a járművezetéssel, időre megy, nem fog emiatt késést, konfliktust és lecseszést kockáztatni. Az ilyen jogi szürkezónák teszik élhetetlenné a társadalmat.
2019. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Idegesíteni nem, de zavar nem nem tartom helyénvalónak, hogy akaratlanul is más zenéjét kell hallgatnom. Kvázi rákényszerítik az embert...És általában olyan stílusú, ami messze áll tölem. Lehet ha a kedvemceimet hallanám, nem zavarna ennyire...

Ettől függetlenül illetetlenség, de nem mindenki szocializálódott egyformán, így inkább csak infantilisnek értékelem a dolgot és mosolygok egy jót magamban.

2019. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pardon az elírásokért :)
2019. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!