Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az introvertált emberek hogy...

Az introvertált emberek hogy bírják az unalmat, többségük egész nap a szobában kukksolok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 17:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Jól elvagyunk a saját gondolatainkkal. Azon tűnődünk, az extrovertáltak képesek-e egyáltalán komplex gondolatokra.
2019. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Unatkozni?

Soha nem unatkoztam még :D

2019. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Tegnapelőtt volt szerencsém éjfél körül a Deák téren lenni a sok "menő" extrovertált ember közt. Hányás, szar és húgyszag keringett az egész belvárosban, miközben emberek üvöltöttek egymással, lökdösték egymást, a mocsokban és szarszagban sok embernek még volt gusztusa enni. A beszélgetések közül le lehetett szűrni, hogy drága értelmiség épp most itta meg a detoxikálóba kerülés előtti adagját, a száján több mocsok hangzott el 1 percen belül, mint amennyi a Deák téren volt és még büszke is volt rá.


Ezek után hatalmas nagy hálát adok, hogy egy jó film, sorozat, játék, kirándulás, olvasás és böngészés az, ami engem (introvertált embert) szórakoztat, és nem az, ami azokat, akiket az előbb felsoroltam.

2019. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan könnyen lehet bírni az unalmat, nem kell mással foglalkozni, a vágyait teljesíteni...
2019. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagyok egy tipikus introvertált, szeretek a barátaimmal is lenni, de ritkán érnek rá. Én szeretek kint is sétálgatni egyedül (este, mikor már jó idő van), kiülni zenét hallgatni fülessel, csak úgy nézelődni, fotókat készíteni, ilyesmi. Viszont elég sokat vagyok bent egyedül, de itt se szoktam unatkozni. Netezni szoktam, olvasgatok rajta érdekes dolgokat, naplót írok, zenét hallgatok, néha megiszok egy sört, messengerezek, játszok a macskával, meg hát amúgy a házimunkával is elmegy egy csomó idő. Meg úgy egyáltalán, szeretek mindent ráérősen csinálni. Leülök reggel a kis kávémmal, közben mindenfélén jár az agyam, "álmodozok", vagy hogy is mondjam, aztán azon kapom magam, hogy dél van :DD
2019. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

11. Épp a hozzád hasonlók miatt hiszi azt a többi ember, hogy az introvertáltak maguknak való, nárcisztikus kis szargalacsinok, akik lenézik a nem introvertáltakat..

Vicces, hogy pont a kérdezőt szidja mindenki, hogy azt se tudja, mit jelent az introvertált szó, amikor sok, magát introvertáltnak valló ember (mint mondjuk a 11-es) meg van győződve arról, hogy ő introvertált, tehát okos is, aki pedig társaságkedvelő, az fogyatékos..No comment.


Én magamat szinte 100%-osan introvertáltnak tartom, ugyanis ha épp nincs semmi dolgom, képes vagyok akár egész nap az ezen az oldalon való böngészést és a youtube videók nézegetését váltogatni, miközben egyáltalán nem unatkozom. Sőt, számomra sokkal üdítőbb így tölteni a napomat, mint mondjuk "szórakozni járni". Tanév közben pár hetente elmentem ide-oda néhány osztálytársammal és esküszöm egy negyed óra beszélgetés, röhögcsélés után olyan leszívottnak éreztem magam, hogy azt el se tudom mondani, fél óra után már legszívesebben hazamentem volna, egyedül az tartott ott úgy 2-3 óráig, hogy nem akartam megbántani a többieket..

Személy szerint én nem akkor unatkozok, amikor egyedül vagyok és lefoglalom magam, hanem amikor már egy ideje társaságban vagyok (főleg, ha olyan emberek társaságában, akiket kevésbé ismerek és nem vagyunk annyira jóban) és kifogyok a beszédtémákból, ezért csak hallgatom a többieket, ahogy olyan dolgokról csevegnek, amikhez úgyse tudok hozzászólni és közben számolom a perceket, mikor mehetek már haza.

2019. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Könyv, gondolkodás, írás, tanulás : ezek mind szórakoztatóak.
2019. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Én általában akkor unatkozom, ha nem vagyok egyedül.
2019. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
Nos kedves kèrdező , èn is az introvertáltak táborába tartozom , viszont rám egyáltalán nem igaz ,hogy állandóan csak a nègy fal között vagyok :) Ès nem is vagyok állandóan egyedül. Èn nagyon szeretek a szabadban tevèkenykedni , sportolni , emberekkel beszèlgetni ès találkozni. Viszont ahogy az előttem lèvők is írják ,valóban egyedül is eltudok lenni , zenèt hallgatok , olvasok , filmezek . Szoval ez a nègy fal között gubbasztás nem feltètlenül igaz minden introvertáltra.
2019. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor unatkozom, amikor valaki akadályoz abban, hogy bármi értelmeset csináljak.
2019. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!