Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az introvertált emberek hogy...

Az introvertált emberek hogy bírják az unalmat, többségük egész nap a szobában kukksolok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 17:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, takarítok, ügyintézek, álmodozom, cangázok. Félek a női elutasítástól.
2019. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Metionin ***** válasza:
100%
Egyrészt nincsenek egész nap a 4 fal között, másrészt nem olyan unalmas az. Én pl. tornázok, énekelek, rajzolok, olvasok, elmegyek biciklizni, futni, sétálni, fagyizni, kutyát sétáltatni menhelyre stb. Csak nekem ezekhez a dolgokhoz nem kell feltétlenül valakinek velem jönnie, egyedül is megcsinálom.
2019. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én unom magam de embereket meg nem birom elviselni egyszerüen. A nöknek meg nem terszek de lehet azokat sem tudnàm elviselni. Depressziós is vagyok, minden bajom van màr. Ez csapda.
2019. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
*tetszek
2019. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól bírom és szeretek is sokat egyedül lenni. Általában egy-két óránál többet senkit nem tudok elviselni magam körül, legalábbis erre eddig még nem volt példa. Kivétel talán a családom, de ők megértik, hogy nem igazán igényem a társaságot. Szeretek böngészni, érdekes cikkeket olvasni, számítógépes játékokkal játszani, filmeket nézni. Mindig van mit csinálnom, akkor kevésbé tudom jól érezni magam és aktívnak lenni, ha emberekkel vagyok körülvéve. 18/L
2019. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Energia-parazitizmus, szükséged van egy másik ember figyelmére. Ezért beszél annyit egy extrovertált, hogy figyelmet kapjon. Ebből nyeri az energiát, ami persze nem baj, ők így működnek. Az introvertált meg befelé figyelésessel töltődik, pont ezért unatkozik, amikor egy extrovertált csacsog neki a fülébe.
2019. jún. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#16 te elég sok mindenkit lenézel a válaszodban. #11 tükröt mutatott a kérdezőnek. A sztereotípiák csaptak össze. Aki ebben nem látja az iróniát és a humort, annak szüksége lenne aa <SARCASM> HTML tag bevezetésére.
2019. jún. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

mert nem unalom ez,hanem feltöltődés. én pl szeretek sétálni is, egymagamban. a lényeg,hogy sokkal jobban igényeljük,hogy egyedül lehessünk.csinájuk a saját kis dolgainkat. ez nem jelenti,hogy a társaságra 0 szükség van.

bentlakásos munkát vállaltam el, folyamatosan vannak körülöttem és majd bele bolondulok.iszonyatosan leszív, nem hallom a gondolataim , alig várom,hogy magamra csukjam a szobám ajtaját.

kevesebb ingerre van szükségünk. erre már tudományos magyarázatok is vannak, másképp működik az agyunk.:)

2019. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27. Kit néztem le a válaszomban, te szerencsétlen? :D
2019. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!