Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen egy "normális...

Szerinted milyen egy "normális" élet?

Figyelt kérdés

Gyakran találkozom ezzel a kifejezéssel, viszont konkrétan sosem fedi le semmi.

Arra lennék kíváncsi, hogy az emberek mit tartanak "normálisnak", hogy hogyan látják a világot, mit éreznek ideálisnak.


Ahány válasz, annyi meglátás.



2019. jún. 25. 04:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sofőr vagyok, reggel,napközben és este szoktam tornászni, napközben 4 óra 30 perc után kell tartani 45 perces pihenő ami nekem nagyon gyorsan el megy, wc aztán jön a torna 15 perc szokott lenni,15-20 perc kaja aztán go, múltkor is tornásztam itt magyarban és ki nevettek, le szóltak a magyar kollégák,nem fogyasztok alkoholt maximum szilveszterkor 1 pohárral meg iszom, se energia ital,se cigi, itt magyarban egy csomó kolléga le szól, máshol eddig nem kaptam ezt mint itthon, Ausztriában,Olaszországban, Svédországban viszont örültek sokan mondták is milyen jól teszem, amikor kint kell hétvégézni külföldön egy benzinkútnál ha más lehetőség nincs egy csöndesebb helyre,más sofőrök csak punnyadnak a dobozban nappal klíma nélkül kb 40-50 fokban, mérgezik magukat, isznak, alszanak igazából nem is lehet ilyenkor aludni,meg kérdem a magyar kollégákat el jönnének e velem kicsit kirándulni? erre 10-ből 9 ember azt mondja nem hülye vagy? igen én vagyok a hülye, most hétvégén szombaton meg tudtam fürdeni egy szép szabad strandon nagyon jó volt aztán felfedeztem egy csoda szép várost és sok jó emberrel megismerkettem és ez Ausztriában volt, érdekes módon itt sokkal pozitívabb emberek élnek mint kis hazánkban ami sajnos engem eléggé le húz, mellesleg a fizetés sem annyira jó és még ugye lehetne panaszkodni de nincs értelme ha nem tetszik valami változtatni kell én fogok is, a legtöbb magyar nem fog csak panaszkodik tovább mert az a legegyszerűbb a világon, na szóval végezetül úgy érzem Ausztria jobb választás lesz a számomra.

25F

2019. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!