Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak az autósok...

Miért bámulnak az autósok folyamatosan amikor a buszmegállóban állok?

Figyelt kérdés
Mindig látom az elhaladó autókból, kamionokból, mindenféle járműből megbámulnak ahogy elmennek mellettem valaki csak kicsit valaki nagyon durván. Miért van ez?
2019. jún. 26. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan ronda lennék a kérdezővel együtt,akkor csak ránk pillantanának,nem bámulnának.Télen is ugyanez van,pedig akkor nem sok minden látszik.Az meg hogy tudom hogy jól nézek ki nem megy túl az egészséges önbizalom határán.Nem hibátlan vagyok,és nem jövók be mindenkinek,de szép vagyok.Ennyi.
2019. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg huszonévesen még mindig kamasznak nézek ki.Kinek ez,kinek az.
2019. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
En szanalombol szoktam megnezni a napon aszalodo majd buszon nyomorgo embereket a klimas autombol.
2019. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
54%os, kutya nem kíváncsi a szánalmadra. Inkább az utat figyeld, nehogy baj legyen. Attól nem véd meg a klíma.
2019. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!