Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek én vagyok túl...

Szerintetek én vagyok túl makacs vagy jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés

14 éves koromban a nagymamám azt mondta nekem, hogy nem szeret engem, csak elvisel engem, mert azért mégis az unokája vagyok. De nagyon nem bír engem, nem tart szimpatikusnak engem.

Én még olyan kb 19-20 éves koromig beszéltem vele, azóta egyáltalán nem. Ennek lassan 10 éve lesz.

Anyámnak elmondtam, hogy utálom azt a nőt, hiába a nagymamám és ne erőltesse rám felnőttként sem. Anyám sajnos nem érti meg, hogy mi volt ezen felháborító. Mondjuk szerintem anyám sem százas, mert simán engedte magát alázni, pl.mikor előttem a saját apja (a nagyapám, aki már halott) lekövérezte.


Megmondtam neki, hogy anyukám, neked lehet nincs önbecsülésed, de nekem van. Én nem engedem, hogy nekem akárki akármit kiböfögjön a száján.


Én vagyok nagyon sértődékeny, makacs? Vagy jogosan sértődtem meg?


2019. júl. 25. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan. Én sem beszélnék ilyen emberrel.
2019. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jogos, hogy mondhatott ilyet a nagyanyád rád, hogy nem szeret. Akkor inkább ne mondott volna semmit.


Nagyon jól csinálod, lesz min elgondolkodjon a nagymamád, amikor segítség kellene neki. Instant karmát az öregasszonynak! Kitartás!

2019. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha te ezt így adtad elő anyádnak, ahogy az utolsó előtti bekezdésben leírtad, akkor te sem vagy egy hajszállal sem jobb, mint nagyanyád.
2019. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen jogos. Fiú vagy?
2019. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!