Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen diszkriminációk /negatí...

Milyen diszkriminációk /negatív megkülönböztetések/ érik a kövér nőket?

Figyelt kérdés
A fat accept lelkes híve vagyok,s a magam módján megpróbálok segíteni a kövér nőknek.Próbálom összegyűjteni,hogy a mindennapi élet mely területein vannak hátrányos helyzetben.Gúnyolódó válaszokat mellőzzétek!Köszi

2019. aug. 7. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
8-asnak tökéletesen igaza van.
2019. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, a kövér férfiak miért nincsenek hasonlóan megszégyenítve. Mert ha kövér nő vagy, láthatatlan vagy. Minden azt sugallja, soványnak kell lenned. A magazinok, a tévé, az insta. A megszégyenítés. Nőként látod a magazin elején a jócsajt, és tudod, hogy neked is annak kéne lenned, és nem csodálkozol, ha nem vesznek észre. A kövér férfiak is látják a szexi színészeket, de ők nem érzik megszólítva magukat.
2019. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
12, hol élsz? A csapból is az folyik mostanság, hogy a kövérség a menő és mennyire szépek a ducimodellek. Csontokkal csak a kutyák játszanak, stb.
2019. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Menj el egy újságoshoz, fotózd be a kövér címlaplányokat.
2019. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

"Menj el egy újságoshoz, fotózd be a kövér címlaplányokat."


[link]


És továbbra is fenntartom hogy főleg az ilyen szintű kövérség hosszú távon életveszélyes. 8-as voltam, lehet lepontozni.

2019. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyetlen címlap, nem idei, és nem magyar. Senki nem promotálta a kövérséget. A lényeg az, hogy amíg nem leszel egészséges, addig is szeresd magad. Nekem a kövérség elfogadása adta meg a löketet ahhoz, hogy lefogyjak. Mert ha én 80 kilósan kimentem az utcára, láttál egy kövér lányt, aki mosolyog. És te kikéred magadnak, hogy mire fel. Azért, mert azelőtt 90 kilós voltam. És a "fat acceptance" arra tanított meg, hogy a fogyás folyamata KÖZBEN is szeressem magam, és ne adjam fel. És 70 kilósan is kinevettek, nem tudták, hogy több, mint 20 kilót leadtam. Csak annyi látszott, hogy nem vagyok tökéletes.


Ez olyan, mintha elkezdenél egy nyelvet tanulni, és mindenki röhögne rajtad. Mindenki, aki jól beszéli a nyelvet, kiröhög, mert rosszul ejtesz ki, rosszul tudod a szavakat. Te egyre jobban beszéled a nyelvet, de mások csak mutogatnak rád, hogy nem vagy tökéletes.


Tessék elmenni az újságoshoz. Én is tudok belinkelni dagadt embereket. Itt a lényeg az, hogy szedd össze, hány vékony nő van címlapon, hány dagadt. Egy évig minden hónapban csináld meg.

2019. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%
Én undorodom a kövér, hájas férfiaktól. Egyszerűen hányingerem van tőlük, némelyik egészen hasonlít egy szőrös sertéshez.
2019. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!