Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik lepontoznak! (? )

Akik lepontoznak! (? )

Figyelt kérdés

Ha olvastok egy választ, akkor:

- csak random lepontozzátok, mert az jó vagy vicces (és jó látni, hogy a lepontozott felidegeli magát rajta -ld. visszajelzés "miért lettem lepontozva?" :D)

- felidegelitek magatokat rajta

- hülyeséget beszél, javasol

- kommentháborúzik

- nem szimpi az adott felhasználó (ez inkább csak a nevet kirakó felhasználókra vonatkozik)

- trollokat direktbe lepontozzátok


?


2019. aug. 9. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Írhattok más indokot is.
2019. aug. 9. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor, ha hülyeséget beszél, vagy számomra felháborító dolgot mond.
2019. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Többnyire azokat szoktam, akik indokolatlanul, pusztán frusztráltságból beszólnak valami bunkót/lekezelőt a kérdezőnek vagy egy korábbi válaszolónak. Majdnem minden kérdés alatt van legalább egy ilyen ember, nem is értem, mi lett ebből az oldalból.
2019. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
A rossz választ és a trollokat pontozom le. Meg tényleg gyakran van, hogy egy poén túl erőltetett, vagy nem odaillő. Ők is megérdemlik a pirosat.
2019. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha levagyok pontozva, az adott kérdésnél mindenkinek megy a piros kéz. Egyébként meg nem szoktam lepontozni senkit, jobban kedvelem a zöld kéz használni. A troll meg amúgy is figyelmet akar és a lepontozás őt erősíti, hogy olvasták a válaszát. Nem kéne foglalkozni vele.
2019. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Felidegesítem magam rajta, mert jön a szokásos nőgyűlölő szövegével, de minden, amit mondunk neki, egyik fülén be, másikon ki, és nem hajlandó elfogadni, hogy nem úgy működik a világ, a kapcsolatok, és a nők, ahogyan azt ő elképzeli... illetve ahogyan azt átvette a többitől, akik szintén ezt szajkózzák itt.

Hülyeséget beszél, javasol.

Név alapján egyetlenegy embert szoktam csak lepontozni, de rá illik az első két pont is. ókori fényképészt, de szerintem letörölték, mert már egy ideje nem láttam. Nem is hiányzik.

2019. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!