Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pontoznak le az emberek?...

Miért pontoznak le az emberek? Mi öröme van a lepontozóknak abban, ha jó válaszokat lepontoznak?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy jó válaszokat lepontoznak. Saját válaszaimat is néha, ok a szubjektív kérdés-válasznál mások vagyunk, máshogy nézünk dolgokat, de a lexikai tudást is sokszor lepontozzák, ami egyértelmű. Engem pl motivál a visszajelzés a válaszaimra, de ha így is lepontoznak, ne lepödjünk meg ha egyre kevesebb értelmes válasz érkezik és nem szánják a saját szabadidejüket arra, hogy mások kérdéseit válaszolgassák meg.

2017. okt. 19. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

van itt olyan aki automatikus lepontoz mindenkit, őt meg ez motiválja, hogy a piros kézre kattingathat :D


vagy csak nem tetszik nekik a válaszod

2017. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Sokan a "nem ertek egyet" -el keverik a piros kezet... es , igy is hasznaljak.. ergo, ha nem ertenek egyet valamivel lepontozzak. Sokszor engem is duhit, hogy tok hosszan kifejtek valamit, sot linkeket is gyujtok, probalok segiteni a kerdest feltevonek, es lepontoznak...
2017. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem az ő szájaíze szerint van a válaszod, esetleg szembesítést érez a másik válasza által önmagával,ezért pontozza le.
2017. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem marad lepontozva, mert egy-két troll lepontozása nem mérvadó, akik értékelik a válaszod felpontoznak, ha látják a méltatlan lepontozást.
2017. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Amiért youtubeon tök indokolatlanul vannak sokszor downvoteok és év filmjeinél 1-es pontozások imdbn...
2017. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
4-es válaszoló: igaz,mikor látom,hogy objektiven nézve egy jó válasz 0 ponton vagy a válaszhoz mérten nem elég magas pontszámon van én is dobom a zöldet
2017. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért valljuk be, néhányan keverik a szubjektív véleményt a bunkózással, pl. amikor általánosító, kioktató választ írnak...de engem volt, hogy azért nulláztak le, mert megírtam, hogy van cigány barátom, akivel jóban vagyok. Amire mindig rácsodálkozom az az étel kategóriában való dühödt lepontozás, minap volt egy kérdés, hogy mit szeretsz/eszel már nem emlékszem mindegyik válasz ötven százalék alatt volt, pedig csak egy étel nevét írták le. :O
2017. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem pontozok le automatikusan, de arra volt példa, hogyha meglátok egy eszméletlenül ostoba kérdést, ahol startból egy butácska téma van megadva (ami általában valamiféle általánosításon alapul, pl "miért ilyen minden nő/férfi/gyerek/ember"), ott én is lepontozgatok, nincs örömöm ebben, de igaból én sem értem, hogy mit érez az, aki olyan témákon kattog.
2018. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!