Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogok ki rendszeresen...

Miért fogok ki rendszeresen nem őszintén kommunikáló embereket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha bárkivel bármilyen kapcsolatot kezdeményezek, kapcsolat elején meg szoktam említeni, hogy ha bármi probléma van, akkor szóljon, mondja el, beszéljük meg.

Van aki megvárja, míg felgyűlnek benne sérelmek, évekig őrizgeti őket és például az adott esemény bekövetkezése után 3 évvel megtudom, hogy "amikor 3 éve ez és ez történt az annyira rosszul esett nekem és úgy fáj"... Olyan is van, amikor mások előtt támad rám az illető a sérelmeivel, hogy neki mi baja van velem, jellemzően régen elmúlt dolgokat hoz fel. Nem négyszemközt teszi, hanem ilyen módon.

Volt amikor egy harmadik személy velem kapcsolatos viselkedéséről beszélgettünk valakivel kettesben, az illető is teljesen fel volt háborodva azon, amit velem tettek. Nem telt el egy fél óra sem, amikor szóbakerült a téma társaságban, az illető teljesen magából kifordulva támadt rám, hogy "igaza is van az adott embernek hogy így viselkedett veled"

Számos esetben élem meg, tapasztalom, hogy emberek viselkedése pillanatról pillanatra változik meg, amit egyik pillanatban állítanak, mondanak, annak ellenkezőjét mondják a következő pillanatban. Tapasztalom azt is, hogy sok esetben csak gondolnak valamit a másikról és aszerint cselekednek, de nem győződnek meg arról, hogy a másik mit gondol az adott témáról. Felületesek.

Párkapcsolat esetén is kifogtam olyan partnert (ez mondjuk részben tartozik ide) aki ha problémája volt, akkor elkezdett sírni, rosszkedvű lett és nekem ki kellett találni vagy nagy nehezen kiszedni belőle mi a probléma, mi történt, mi bántja, stb...



2019. aug. 10. 18:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Megint ez az oltogatás. Ez se engem minősít. További szép napot!
2019. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!