Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értek szót a korombeliekke...

Nem értek szót a korombeliekkel? Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon fura én sem tudom hova tenni a helyzetet. Simán felszállok tömött közlekedési eszközre, imádom a tömeget az utcán/városban, random emberekkel tök jól kijövök aztán bemegyek az egyetemre, ahol alig merek bemenni a többszáz fős előadóba, zavarban vagyok kb minden bajom van. Nem értem mi lehet ennek az oka de van bennem valami furcsa érzés akkor, ami meggátol abban, hogy közvetlen legyek, de nem tudom mi. :(

2019. aug. 11. 23:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez jó tipp!:) Fejben dől el az egész, de nehéz valamiért. Egyébként a BME-ről van szó.
2019. aug. 12. 01:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor jó messze vagy tőlem.

Egyébként ha van már pár ismerősöd ott, akkor beszélj velük is a problémádról. Ők jobban tudnának segíteni, mint mi innen. :)

2019. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Anno sejtettem, hogy nehéz lesz az egyetem, de arra nem gondoltam volna, hogy lelkileg is megterhelő lesz bizonyos szituációkban. De ahogy mondani szokták, teher alatt nő a pálma vagy mi.🌴
2019. aug. 12. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!