Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan léteznek ilyen emberek?

Komolyan léteznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Akik (inkább amik..) akkor is elutasítják az abortuszt, ha a nőt -aki emellett döntött- megerőszakolták? Hogy lehetnek az emberek ilyen sötétek?

Van itt olyan "aki", így gondolkodik? Miért? És az ilyenek akkor is elleneznék, ha valamilyen nemibetegség is veszélyezteti az anyát és a magzatot is? Az öröklődő betegségekről nem is beszélve..


Miért kell egyáltalán habzó szájjal tiltakozni egy olyan beavatkozás ellen, amit egy másik személyen végeznek el és a saját döntése?



2019. aug. 16. 19:25
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
75%
És miért kéne magán? Erre vannak az orvosok....
2019. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
75%
Mert ez a mirőlszól tag lassan azt se tudja a saját írása miről szól. :D
2019. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
75%

Ez tény és való. Semmilyen orvosi beavatkozást nem tudok magamon elvégezni. Valószínűleg megdöglöttem volna 17 évesen vakbélgyulladásban.


De nem értem, hogy ez hogy jön ide. Igen, képtelenség magamat megműteni. Mondok jobbat, sebészek sem tudják magukat megműteni. Ebből következik, hoooogy...

2019. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
19%
A privát üznetekből és a személyeskedő válaszaitokból lejön, hogy elfogytak már a betanult érveitek is. Nincs ezzel baj, lehet már kapni fékezett habzású mosóport, váltsatok!
2019. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
75%
Csak én kezdtelek ki, mert a hülyékkel máshogy nem lehet. Viszont akadt itt értelmes, valós visszakérdezés is, amit figyelmen kívül hagysz. Mondjuk lehet azért, mert arra már nem tudsz értelmes(nek látszó) választ adni. De ettől függetlenül ha ötből négy nem látja be, amit mondasz, akkor lehet, hogy neked is el kellene gondolkodnod.
2019. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom mi sértette a szabályzatot, az hogy ide kiírtam, hogy magánúton zaklatsz, vagy az, hogy károsnak gondolom a birkaszellemet, ennek ellenére töröltetted a hozzászólásomat, mintha meg sem történt volna. Úgy látszik az élet minden területén működőképesnek érzed ezt a másokkal való töröltetést, ha számodra kellemetlen a helyzet amibe keverted magad.
2019. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 he84 ***** válasza:
68%
Az itt nem lényeg, hogy miért rettegek mirőlszól, csak annyi a lényeg, hogy rettegek tőle és hogy valóban nem szeretnék gyereket. Persze ha netán nagyon kicsi eséllyel egyszer mégis teherbeesnék, akkor irány az abortusz. Jó lenne, ha nem néznéd le azokat, akik egyszerűbben és nem túlbonyolítottan kezelik a dolgokat. És tévedsz, igenis racionális, jól átgondolt a döntésem, hogy miért nem szeretnék se szülni, se soha gyereket. Jó lenne, ha nem ítélkeznél, nem tudod az okaimat, amiken hosszú éveken át gondolkodtam, nem elhamarkodottan. De igen, csakis a nő dönti el, neki van ahhoz köze, hogy szeretne-e szülni, vagy abortuszt, mert az ő teste, ő benne van az emberió és nem más testében. Ez olyan mintha abba akarnál beleszólni, hogy valaki milyen frizurát hord. Senkinek semmi köze hozzá, az ő teste, az ő haja, nem másé. Na meg ez is fura, hogy szerinted az ne is szexeljen, akinél becsúszhat egy gyerek véletlenül, vagy egy nemi betegség. Az meg nem kényszer, nem kötelez szülésre, ha pénisz jut a hüvelyembe, ekkora butaságot,... Ennyi erővel soha senki ne szexeljen semmilyen módon a kockázatok miatt, lásd már be, hogy ez túlzás és butaság. Csak mert baleset történik kis eséllyel esetleg, az messze nem egyenlő a felelőtlenséggel. Aki felelősségteljesen szexel védekezve, az felelős, a balesetekről sok esetben nem tehet az ember. Ám a figyelmetlenség megint más, például a rossz óvszer felhúzás, levegő benne. Az a felelőtlenség, ha valaki védekezés nélkül szexel és nem akar közben gyereket, mint például a megszakításos szex. Na ott bőven van esély teherbeesésre, aki meg így nem esik teherbe, annak főleg szerencséje van. És nem mindenki sémák alapján válaszol, buta általánosítás,... Én például teljesen magamtól és sémamentesen reagálok mindig mindenre önállóan. Vannak még ilyen emberek is rajtam kívül szintén, ne becsólj alá másokat magadat feljebbre helyezve.
2019. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
73%

Most akkor ki is személyeskedik?

Amúgy ha olvastad volna a szabályzatot, akkor tudnád hol rontottad el.

Magam szeretem, betartom és betartatom a fontos szabályokat. (a legtöbbet). Nem tudom ezzel mi a baj.

Viszont még mindig van kérdés, értelmes és JÓ kérdés, amire nem feleltél, de azt nagyon létfontosságúnak érzed, hogy velem tovább folytasd a vitát. Nos, magam csak egy kis troll vagyok, tőlem nem várható el több. Viszont hogy te, az intellektuális személy belementél és ekkora hévvel, az biztos hogy csak engem minősít?

Ha okos lettél volna, fogod és ignorálsz.

Engem.

Nem az értelmesen hozzászóló kollégákat. Pár sorral feljebb, pl.

2019. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
23%

Nem ítélkeztem. Nem azt mondtam te nem hozol racionális döntéseket, hanem hogy szerintem félelemből nem lehet. Mondhatod magadnak, hogy de mégis lehet, én ebbe nem szólok bele, ez egy vélemény, neked is van, nekem is van, nem kell hogy elfogadjuk egymásét. Azt is mondhatod, hogy a magzathoz másnak nincs köze, ami szintén nem igaz, de mivel a te testedben van, szerinted a tiéd, ez is a te dolgod. Szerinted túlzás annak érdekében lemondani dolgokról, hogy ne árthassunk vele másoknak, szerintem ez lenne a normális hozzáállás, de ez is a te dolgod. Elhiszem, hogy ez egyben a személyes véleményed is a témát illetően, de sok olyan része van, ami egy elferdített ideológiából lett egy az egyben átemelve. Emiatt nem becsüllek le sem téged, sem mást, azt viszont sajnálom, hogy szándékosan vagy félreértésből, de egészen más következtetéseket vonsz le azokból amiket írok.

Engem nem zavarnak a trollok, azok sem akik másképp látják a dolgokat mint én, de nem is kell szégyellnem a véleményemet, és nem jelentgetek senkit ha nem tetszik amit válaszolnak nekem. Téged sem tartalak kis trollnak, és szerintem akármelyik eddigi válaszomra, bármely témakörben rátalálsz, láthatod, hogy mindig ekkora hévvel veszek részt, mindegy miről legyen szó. Vagyis ez nem neked szól, ilyen a stílusom. Bocs ha emiatt rettenet intellektüelnek látszom a szemedben, de az sem vagyok. Látom, hogy szeretnél jobban megismerni, azért írok ennyit magamról, hogy a kedvedre tegyek. :)

2019. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
62%

Jól van, ügyes vagy.

Válaszolnál végre a 43masnak is?

2019. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!