Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan léteznek ilyen emberek?

Komolyan léteznek ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Akik (inkább amik..) akkor is elutasítják az abortuszt, ha a nőt -aki emellett döntött- megerőszakolták? Hogy lehetnek az emberek ilyen sötétek?

Van itt olyan "aki", így gondolkodik? Miért? És az ilyenek akkor is elleneznék, ha valamilyen nemibetegség is veszélyezteti az anyát és a magzatot is? Az öröklődő betegségekről nem is beszélve..


Miért kell egyáltalán habzó szájjal tiltakozni egy olyan beavatkozás ellen, amit egy másik személyen végeznek el és a saját döntése?



2019. aug. 16. 19:25
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
93%
Engem csak az érdekel, hogy most mit akarsz mondani. Nem lehet veled vitatkozni, mert ha reagálok vagy rákérdezek valamire, elkezdesz totál másról beszélni.
2019. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
5%
De miért kell ahhoz újra és újra privátban sértegetned, ha kérdezni szeretnél valamit? Szerintem arra elég egyértelmű a válasz, ebből az következik hogy orvos nélkül nagy eséllyel halott lennél és orvos nélkül nagy eséllyel ha teherbe esnél gyereket szülnél, vagyis bármennyire is akarsz élni, és barmennyire is nem akarsz szülni, egyik sem a te akaratodon múlik. Nem tudtam hogy ez akkora kérdés volt benned, hogy külön kellettem hozzá.
2019. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
72%

Az orvosi ellátás egy szolgáltatás. Fizetést kap érte. Az én döntésem, hogy igénybe veszem e a szolgáltatást.

Mellesleg kezded keverni a szezont a fa szommal. ;)

De nem gond. Én marha jól szórakozom ezen az egészen és a százalékok azt mutatják, nem vagyok egyedül ezzel.

2019. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
4%
Hát, sajnálom, hogy ez minden öröm ami jutott neked, de örülök, hogy részese lehettem ennek a kevésnek is.
2019. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
64%

Minden? Honnan tudod? Ez csak egy kis szelet.

De teeee nem ítélkezel, teeee neeeem. XD

2019. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
93%
Dehogynem az én akaratom. Mégis kié lenne? Az, hogy nem én VÉGZEM EL magamon az abortuszt, nem azt jelenti, hogy nem az én AKARATOM.
2019. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
22%

Az erőszak sosem a gyermek hibája. A büntetést a bűnösre, nem pedig az ártatlanra kell kirónunk. A Biblia is azt írja, "a fiú nem bűnhődhet az apa vétke miatt".


Civilizált emberek nem ölik meg a gyermeket apja bűne miatt. Mégis, egy erőszak által fogant gyermekkel pontosan ezt teszik.


A gyermek ugyanolyan ártatlan, mint édesanyja. Sem az anya, sem a gyermek nem érdemel halált.


Az örökbeadó anyák nagyon bátrak és önzetlenek!


Felnézek rájuk, mert merik az életet választani. Ők a gyermekük szükségét képesek a maguk szüksége elé helyezni. Ezek az emberek gondoskodó, felelősségteljes felnőttek, akik képesek egy krízishelyzetben rövid- és hosszútávon is gondolkodni.


Ne úgy nézz az örökbefogadásra, hogy azzal a gyermeked valaki másnak adod, vagy elhagyod. Gondolj rá úgy, mint egy tervre, amit gyermeked jövőjére nézve készítesz. Például Reese Witherspoont is örökbe fogadták. Kevesen tudják, hogy manapság már a biológiai anya választhatja ki, melyik család nevelje a gyermeket. Megnézheted, hol fog lakni, és hogy biztosítva lesznek-e azok a dolgok, amik számodra fontosak, hogy a gyermeked megkapja őket. A vér szerinti anya dönti el, milyen információt oszt meg magáról, illetve mennyire szeretne részt venni a gyermeke életében. Arra is lehetőség van, hogy levelet, csomagot küldjön, évente fényképet kapjon. Persze csak ha akar.

2019. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
88%

Reese Witherspoon-t nem fogadták örökbe.


A legtöbb örökbe adó azért ad örökbe, hogy elhallgattassa a lelkiismeretét. Ami elég önző dolog. A vallásnak pedig semmi keresnivalója az abortusz kérdésben.

2019. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
96%
Igen, főleg a valláskárosult, agyhalottak szoktak rikácsolni az abortusz ellen, hogy "jaj az gyilkosság, mert a magzat is élőlény". Ez csak részben igaz, a magzat ugyanis egy másik ember testében van, nem önálló élőlény, jogilag sem az. Szóval ez egy nagyon unalmas érvelés. Nem azt mondom hogy mindenre az abortusz a megoldás, de pl. egy 13-14 évesen terhes tinilány esetén nem tartok más elfogadható megoldást. Ennyi idősen ne vállaljon valaki gyereket, mert ennyi idősen az iskolával, a haverokkal kellene foglalkozni és még ő maga is gyerek. Csak tönkre tenné az életét ezzel. Tudom ez a radikális abortuszelleneseket nem érdekli, ahogyan az sem ha valakit megerőszakolnak és azután lesz terhes, akkor teljesen jogos az abortusz.
2019. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!