Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az olyan emberekről, akik ha berágnak egy adott felhasználóra, akkor kamu kérdésekkel próbálják az illetőt lejáratni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Annyi volt az egesz,h "Mi a velemenyetek xy felhasznalorol?"


Ilyen esetben a moderátorokat kell értesíteni, ö törli a kérdést.


"Es akkor egy szep leirast adott az illetorol,ez persze kamu volt,szimpla lejaratasra ment."


Ettöl függetlenül. ha valaki rólam ír egy nem helytálló leírást, abból senki nem ismer rám. Ugyanis ha nekem "Tetovált Hippi93" a nickem, abból senki nem tudja, hogy mi az igazi nevem.


"Az "aldozat" atkuldte nekem a beszelgetesuket,mi folyt privatban,es ott semmi olyat nem irt,amit a kiscsaj hazudott rola."


Az oldal szabályzata szerint tilos privát beszélgetéseket másnak továbbítani, másrészt abból is barki tud részleteket törölni, tehát nem bizonyító értéküek.


"Nagyon szanalmasak az ilyen emberek,ezeket egybol tiltani kene."


Ha az adott felhasználónak problémája van másik felhasználóval, akkor írjon a moderátoroknak emailt, ott elmondja, mi a gond az illetövel, és ök intézkednek, figyelmeztetik vagy ha tényleg indokolt, kizárják az oldal használatából.


Viszont ami egyáltalán nem világos nekem, TE hogy kerülsz a történetbe?!?!?

Mert ezek szerint nem rólad van szó, csak kivülállóként csinálsz felhajtást, ahelyett, hogy ha tényleg szükségesnek tartod, akkor az illetékeseknek jeleznéd a problémát.

2019. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már értem, köszi, és az ilyen nagyon szánalmas, de a nickneved se muszáj feltüntetni, ha meg mégis akkor mit számít? Elveszted a "hitelességed"? Én a buta kötekedő emberek privijére se válaszolok. De leirhatnád a konkrét esetet nicknevek nélkül itt vagy priviben, csak kivancsiva tettel. Amugyse ismerek itt senkit
2019. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11 Ismerem az illetot,szoval azert rakerdeztem,ki is akarta lejaratni.


Itt lejaras alatt,ne ertsetek felre,nem szemelyes dolgokat ertettem.


Szimplan kiirta az adott felhasznalo nevet,ez altal is egy kamu kepet generalni rola,es a kommentelokbol egy ketto a kerdezonek igazat adott.De nem is ismerik a valodi hattersztorit.Szoval itt is latszik az emberi butasag,mindent elhisznek amit latnak.


Velem is volt mar ilyen,tehat fontosnak ereztem a kerdest,sngem tetovalt kocsognek neveztek,bar azt a barmot meg aznap tiltottak.

2019. aug. 17. 10:21
 14/21 anonim ***** válasza:

Másik felhasználóról TILOS kérdezni. Olvasd át a szabályzatot...

Talán nem törölnének annyi kérdést és választ, ha ezt többen megtennék...

2019. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Nekem azok az emberek is tetszenek, akik nem képesek kommunikálni, de ahelyett, hogy máshogy fogalmaznák meg a mondanivalójukat, a másikra hárítják az értelemezés hibáit. Csakhogy így saját magukat járatják le.


A kérdés tükörként is szerepel. Pont azt kritizálja, amit saját maga is csinál. Mások viselkedését vonaja kérdőre, hogy mások miért vonnak másokat kérdőre.


De sokkal egyszerűbb másikról rögtön ítéletet mondani, mint megkérdezni, miért csinálja.

2019. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

De szerintem en kerdore vonhatom,legalabbis kerhetek velemenyt az ilyen emberrol,aki masnak akar direkt artani,mert nem tetszett neki amit visszairt az o altala lejaratni kivant ember.



De figyelj,kerdezzem meg,h "te megis miert jaratsz azert le mas felhasznalot,mert nem tetszett amit valaszolt?"


Mert az ilyen fergek nem fogjak fel,h ilyet nem tehetnek,eleve ilyen emberek.


Csak szerintem az ilyen embert el lehet itelni,aki direkt artani akar.Ugyanugy mint a vasutrajongo vagy mi a neve gyereket,amelyik minden egyes embernek privatot ir,mert mashogy nem tudja levezetni a feszultseget.

2019. aug. 17. 10:57
 17/21 anonim ***** válasza:

Na az ilyenek ellen véd a "nem fogadok több levelet a másiktól" és a bejelentés gomb, meg az adminoknak való levél írás.


Trollok ellen nem tudsz védekezni, ha mindenkit beengednek az oldalra. Ez egy legalja fórum ilyen szempontból. Én inkább azon csodálkozom, milyen jó beszélgetések alakulnak ki mégis, mert vannak itt értelmes és (ha nem is jó, de legalább) nem rossz szándékú emberek.


A troll meg olyan, mint a fogyis reklám a sorok között. Már észre sem veszem.

2019. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
(na jó... észre veszem, de nem húzom fel magam rajtuk, hanem lenézem őket)
2019. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Sunshinedoll ***** válasza:

Rólam már volt fent több kérdés is, amiből amúgy talán egyet láttam ténylegesen, a többit másoktól hallottam vissza.

Nem éreztem lejáratásnak őket, de még kísérletnek is gyengének tartom az ilyesmit. Nyilván az ilyen embereknek nem elég izgi az életük és túl sok a szabadidejük.

Én jól alszok.

2019. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem ne vedd ilyen komolyan ezt az egészet. Ez egy kérdezz-felelek honlap,nem egy játszótér. Attól, hogy egyesek annak használják, Te minek?
2020. jan. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!