Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, hogyha beszélsz...

Az mit jelent, hogyha beszélsz valakivel lesunyja a szemét folyton? Untatom, vagy hülyének néz?

Figyelt kérdés

Én alapból, ha beszélek valakivel, a szemébe nézek. Egyeseknek az furcsa és szexuális töltetet képzelnek bele, mert a szemébe néztem, ezét tuti tetszik nekem és akarok valamit... Szerintem ez lenne a normális, na mindegy.

Szóval beszélsz valakivel és lesüti a szemét, többször is. Ez inkább ilyen lekezelés vagy annyira unja a szö


2019. aug. 17. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez lenne a normális, na mindegy.


Szerinted normalis ha annyira bamulod az embert h mar zavarja őt meg másokat kepzel bele?

Az lenne a normalis,,,persze mindenki hulye csak te vagy helikopter

2019. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem önbizalmi problémáim vannak, és általában azért szoktam lesütni a szemem, mert kisebbségi érzetem van. Úgy érzem nem érek fel a beszédpartner szintjével és emiatt képtelen vagyok tartani a szemkontaktus.
2019. okt. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én introvertált személyiség vagyok, és előfordul, hogy nem nézek a beszélgetőpartnerem szemébe beszélgetés közben, de nem azért, mert nem figyelek, vagy nem érdekel, és semmi negativum nincs mögötte, hanem csak magamban gondolkozom a hallottakon, vagy hogy mit fogok válaszolni rá.


Tudom, hogy elméletileg bunkóság, de ösztönösen megtörténik.

Amúgy olyankor, ha nem érdekel, vagy hülyeségnek tartom a másik mondókáját, nem lesütni szoktam a szemem, hanem félrenézni, általában jobbra. Ez is ilyen ösztönös dolog, de egyszer olvastam, hogy a testbeszéden belül a szemmozgásnak is megvannak az ilyen ösztönös szabályai, amiket a legtöbb ember csinál, anélkül, hogy észrevenné.

2020. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!